Skocz do zawartości

Karta dzwiekowa na USB + sluchawki i mikrofon, budzet DUZY!


Recommended Posts

Budżet (>/</~ kwota): duzy, okolo 300£~1.500zl

 

Czego potrzebujesz? (słuchawki, głośniki, amplituner, toster z Wolfsonem): mikrofon + karta dziwkowa na USB

 

Przeznaczenie (gry, muzyka, filmy): muzyka/gry

 

Źródło (czyli do czego podepniemy dany sprzęt): Asus Prime Z270-A

Oczekiwania (czego oczekujemy od urządzenia): kopa

Inne (wszelkiej maści pytania):

 

Witam!

Tak jak w temacie potrzebuje karty dzwiekowej na USB ze wzgledu bardzo malej ilosci miejsca w obudowie i braku slotow pciex-4.
Sluchawki jakie wybralem (jako nastepce TAKSTAR Pro80 v2) to:

Beyerdynamic DT 770 PRO 80 lub 250 OHM.

Z mikrofonem mam problem bo zbyt dobrego nie potrzebuje, glos jak koza wiec spiewac nie spiewam, streamowac nie lubie i nie bede. Bedzie sluzyl tylko do komunikowania sie w grach FPS oraz komunikatorach jak TS3 czy Skype. Ogladajac recenzje mikrofonum natknalem sie na budzetowa propozycje od Neewer, a dokladnie:

Neewer® NW-700

Tylko czy jest mi taki mikrofon potrzebny? Jest stosunkowo tani bo okolo 30£ na amazonie.

Budzet duzy ze wzgledu ze mieszkam w UK wiec moge wydac mniej wiecej 300£ na karte dziwkowa i mikrofon, co jest w przyblizeniu okolo 1.500zl.

Edytowane przez Yslia
Link to post
Share on other sites

Ten mikrofon potrzebuje zasilania phantom.

Fajny mikrofon w miarę normalnej cenie to reloop spodcaster, albo jakaś używka samsona c01u pro usb.

CHYBA, że zakupisz jakiś interface fajny z zasilaniem phantom, to wtedy można brać 700 śmiało :)

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem już Sound Bladter x7. Teraz czas tylko na Neewer NW-700, który ma te wszystkie rzeczy już w pakiecie. Zastanawiam się tez nad kupnem słuchawek Bluetooth do iPhone 7 bo jak wiadomo niema on wejścia jack. Myślałem nad produktem od BOSE Quietcomfort 35 lub 25 tylko zdecydować się nie mogę na jedne z nich.

Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie zasadność zakładania tematu skoro i tak kupujesz co chcesz ciekawi mnie gdzie se ten xlr od mikrofonu wepniesz chyba do nosa.

ja wychodzę szkoda czasu

 

Drzwi są otwarte można tak samo wejść jak i wyjść. Nikogo na sile nie trzymam ;) Mikrofon jest w zestawie z kable XLR to JACK Wiec do nosa wpinać nie będę musiał. Temat został założony by doradzić, kończyła się promocja w sklepie na Sound Blaster Wiec kupiłem nie widzę problemu w zakładaniu tematu gdy potrzebuje pomocy w temacie sprzętu audio.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiesz jednego. To, że mikrofon ma xlr-jack to nie znaczy, że będzie działać poprawnie. Będziesz musiał mieć usta przy samym mikrofonie, żeby łapał dźwięk, a nie o to chodzi w pojemnościowych mikrofonach. Napisałem Ci, że wymaga on zasilania phantom - olałeś. Życzę Ci żeby Ci działał jako tako ten mikrofon, ale nie wróżę niczego dobrego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...