Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Asus Z97 - Pro Gamer - nowa bez gwarancji

ASUS Z97 PRO GAMER płyta główna mainboard LGA 1150 Wrocław

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 konspektor

konspektor
  • Amator

• 43 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 20:01

Witam,

mam do zaoferowania na sprzedaż nową, nigdy nie używaną płytę główną Z97 Pro Gamer. Płytę zakupiłem pół roku temu jako nową, po czym po próbie montażu u osoby która ją zamówiła okazało się że jest niekompatybilna z jego procesorem  :D Z powodu mojego lenistwa sprzęt trochę u mnie poleżał i teraz zebrałem się na sprzedaż.  Płyta nie była nigdy zamontowana w obudowie o czym świadczą krawędzie miejsc przeznaczonych na śruby które nie są w żaden osób naruszone (widoczne na zdjęciach), a także brak jakichkolwiek oznak kurzu czy oryginalnie zafoliowane elementy które pod wpływem ciepła same się odklejają. Posiadam szystkie oryginalnie dołączone dodatki (instrukcje, tylna zaślepka, mostek SLI). Chętnie udzielę gwarancji rozruchowej na dwa tygodnie od momentu dostarczenia przesyłki. 

Cena jaka mnie interesuje to 300zł

f9d4c832e9c1.jpg

53ba382a85b9.jpg

2d17960d2726.jpg

4599f094ab93.jpg

#2 konspektor

konspektor
  • Autor tematu
  • Amator

• 43 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 17:49

Witam ponownie, jako że płyta się nie sprzedała temat przebijam a cenę zmniejszam do 230zł. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ASUS, Z97, PRO GAMER, płyta główna, mainboard, LGA 1150, Wrocław

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych