Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Panowie,

Czy opłaca sie jeszcze inwestować w LGA 1155? Dawno temu przesiadlem sie na laptopa ale juz nie daje rady a za starego PC zostały mi nastepujące rzeczy:

Intel Core i5 2500K - nigdy nie kręcony

Corsair CX500 500W

G.SKILL DUAL DDR3 2x4GB 1600MHZ CL9 FOR SANDY BRIDGE

I teraz pytanie czy dokupic coś do tego czy sprzedac i inwestować w całkiem coś innego? Jestem wielkim fanem FPS i w wolnej chwili lubie sobie pyknąć w takie gry jak:

- CS:GO (tutaj zależy mi na stałych 144fps, mam monitor 144hz)

- H1Z1 ( obecnie na asusie g750jm mam spadki nawet do 15fps, chciałbym miec minimum to stałe 60fps na high detalach)

-
Playerunknown's Battlegrounds ( w tą giere chętnie bym przetestował ale obecnie nie ma na czym)


Ile kasy moge przeznaczyć? Sam nie wiem wiadomo im taniej tym lepiej dla portfela, dlatego chciałbym tanim kosztem mieć sprzęt który przyzwoicie poradzi sobie z w/w grami.

Czekam na wasze propozycje i pozdrawiam wszystkich którzy mają ochote pomóc! :)





 

Link to post
Share on other sites

Cześć .

Ja bym  zostawił co Masz  , trzeba będzie dokupić  dysk , obudowę , kartę graficzną , płytę główną ( używana ) , cooler na procka , i podkręcić go co najmniej do 4.5 ghz  .

Kwestia tego ile możesz na tę przyjemność przeznaczyć ?

Edytowane przez UncleFester
Link to post
Share on other sites

Załatwiłem już od znajomego z roboty:

- obudowe
-hdd

Teraz pytanie jakiej używanej płyty głownej szukać żeby podkręcić procka? I jaka grafika żeby uciągła w/w gry i nie blokowała procka? Może używany gtx 980 albo coś tańszego jakis radeon?

 

Edytowane przez boombastic
Link to post
Share on other sites

Jaka to obudowa i jaki dysk ?

Na allegro patrz na płyty z chipsetem P67 , Z68 , Z77 no i obowiązkowo jakieś chłodzenie na procka .

Co do grafiki to brał bym coś nowego RX 470 ewentualnie taniej GTX 1050 TI .

Ciężko tak gdybać bez określonej kwoty .

Edytowane przez UncleFester
Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...