Skocz do zawartości

Nowa mysz ok. 1600 DPI do 200zł


Recommended Posts

§  Budżet: 100-200 zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz:  Trust GXT 25


§  Jaką masz obecnie podkładkę: Steelseries QcK


§  Z jakich wartości DPI korzystasz:  1600


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:Prawie nie gram w FPS, 


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): RTS: Starcraft 2


§  Ile przycisków używasz w myszce: 


§  Chwyt: finger grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 11.5 cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Zużycie starej


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):


Nie zależy mi na świecidełkach, nie używam przycisku double click, jestem praworęczny, 


Podczas gry używam przycisków lewy, prawy, do przodu, do tyłu, naciskam kółko, często podnoszę myszkę.


Nie wiem jaka waga myszy jest dla mnie lepsza, obecną mysz kupiłem bez głębszego zastanowienia, szybko starłem gumową powłokę myszy kciukiem i palcem serdecznym, ale w pozostałych miejscach styku jest nadal i robi robotę więc to chyba lepsze niż sam plastik, zależy mi na wielu propozycjach w 100-200 zł chciałbym potestować w sklepach w miarę możliwości,


jeśli jest w tym wybór to dobrze by było jakby można było rozkręcić mysz bez ingerencji w ślizgacze. Dziękuje


Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

W tym przedziale cenowym zdecydowanie Logitech M705 Marathon Wireless M. Jest ona bardzo wytrzymała, dobrze leży w dłoni, nie "przeskakuje", zapewnia dokładność każdego ruchu oraz się nie zacina. Bardzo polecam ten produkt !

 

 

Człowieeniu... Ty polecasz myszkę biurową... to nie jest mysz do grania.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...