Skocz do zawartości

[MULTI] Destiny 2


  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Wiadomo, że za pierwszym razem trwa to o wiele dłużej bo trzeba ogarnąć co trzeba robić. Niektóre z sekwencji są dosyć skomplikowane i osoby robiące ten raid musiały ogarnąć podejście do każdej z sekwencji. Realnie jak wszyscy wiedzą co mają robić to wiadomo, że będzie to trwać krócej.


Raid ogarnięty :)43dc87b7bdff94f7149ba16052b67894.jpg
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Jako, że Activision wymasterowało ciągnięcie hajsu od użytkowników do poziomu patentu ;) mam pytanie ... czy Destiny 2 straszy jakos mikrotransakcjami ? Czy można spokojnie grać i sobie lootować bez nerwów, że kolega albo przeciwnik mają zbroje ze stopu adamantynu z nokią 3310 kupioną za dolary czy inne bitcoiny? Ewentualnie to samo tyczy kwestii wizualnych, czy gra mocno namawia a wręcz przekonuje do kupienia czegokolwiek? Na 95% i tak kupie ale jest we mnie trochę mały buntownik obecnie i sam nie wiem czy dam im zarobić na starcie czy troszkę poczekam. Jak w ogóle long-term experience? Gra się jeszcze ciekawie ?

Link to post
Share on other sites

No masakra .. szykowałem się na Destiny 2 od miesięcy i teraz na stronie przedsprzedaży i wprowadzania danych karty kredytowej zawisłem ... ale to nie problem techniczny .. po prostu zastanawiam się czy na prawdę chcę tą grę. Po pierwsze .. oceny nie były tak zachwycające ... po drugie, patrzę na ilość obserwujących na twitchu ... dość marnie .. czy może wszyscy czekają na wersję PC ?? Po trzecie .. w sumie ta gra reprezentuje wszystko przed czym chciałbym w tej chwili uciec :) mam za dużo innej roboty, żeby wsiąkać w grę na gruube grube godziny i grindować dla grindowania .. bo ta radocha z grania zapewne dość szybko minie .. no chyba, że fabuła i wykreowany świat są tak doskonałe.. po czwarte ... coś jednak czuje, że to gra na konsole ;) może to głupie ale .. jakbym miał konsole to chyba bym się nie zastanawiał za długo. Po piąte to co activision wyrabia z ciągnięciem kasy to na prawdę przykra sprawa i jako gracz czuję, że traktuje się mnie jak debila ... i jeszcze cena .. grubo ponad 300 zł, żeby chociaż 2 pierwsze dlc mieć ? a będą pewnie piłować tą grę rpzez kolejnych 5 dlców .. czy ja wiem czy chce mi się wydawać 600 zł na jedną grę? Hmm coś ze mną nie tak ? Kupować ? Dobre to ? A może jednak poczekać z rok jak będą jakieś paczuszki gra + dlc za te 200 zł ?

Link to post
Share on other sites

W zasadzie grind toleruje całkiem dobrze ... na dany moment chyba mój główny problem z tą grą jest taki, że mam wrażenie, że chce mi się sprzedać coś, co zostało uformowane w ten sposób, abym pełny produkt dostał za jaieś półtora roku, do tego czasu grał trochę z musu, bo założmy, że po 2 miesiącach to już będzie tego typu gra ... do momentu jak będzie już pełen content to gra znudzi mi się szalenie (np Necromancer pack do D3) .. i zażąda się ode mnie za to wszystko 600 zł ;)

Link to post
Share on other sites

Grałem chwilę w betę na PC i faktycznie myszka sprawia, że gra jest jeszcze bardziej dynamiczna i można siać chaos wokół siebie :) Swoją drogą .. na padzie też mi się dobrze grało ... ciekawe jak wygląda PvM na padzie właśnie .. czy dużo odbiega od wersji konsolowej. PvP w wersji PC sobie bez myszki nie wyobrażam oczywiscie, ale grindowanie na padzie było wygodne.

Link to post
Share on other sites

Testowałem na myszy i na padzie ... i muszę powiedzieć, że wrażenia z pada identyczne jak na D1 na PS4 - czyli bardzo pozytywnie. Może celowanie jest trochę trudniejsze niż mysz ale z kolei dostęp do wszystkich przycisków jest super wygodny. Zostanę chyba na myszy aczkolwiek jakbym miał mega lenia to TV + pad idealnie też da radę .. szkoda, że TV mam tylko 1080p. Muzyka w grze jest genialna :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli tylko gra nie jest w żaden sposób "podkręcona" w celu dostosowania do myszy (poziom trudności ... na myszy przeciwników zdejmuje się trochę szybciej) to spokojnie można grać na padzie .. też cały czas odnosze wrażenie, że to bardziej konsolowa gra ale to mi już chyba z D1 zostało. Pograłem wczoraj krótko bo przeziębiony i nie miałem siły posiedzieć (doszedłem do farmy, przeszedłem pierwszą misję z odzyskaniem światłą) i tak:

 

- graficznie, tak jak momentami w D1 się zachwycałem, tak w początkowych lokacjach jest ciągły opad szczęki .. generalnie pasuje mi oprawa graficzna tej produkcji, nawet te czyste i minimalistyczne ekrany menu to miód na moje oczy

- muzyka miazga, chociaż czasami miałem wrażenie, że aż za bardzo na pierwszy plan się rzuca ... czuć epickość pojedynków :)

- teksty preciwników ... hmm tu mam trochę problem .. gra kapie wręcz epickością ale teksty Ghaula i jego ziomali momentami są mocno infantylne, wiem, że przy kosmicznej strzelance ciężko o jakąś powagę i głębię ale we wszystkich inych elementach im się udaje i czasami te teksty trochę łamią klimat

- czy da się do cholery przestawić na j. angielski ?? DRAMAT ... drużyna ogniowa ? WTF?!

Link to post
Share on other sites

Przynajmniej licznik klatek poprawili .. podobno. Rozumiem, że nakładka z MSI jest fe .. ciekawe czy GPU-Z, czy HWinfo też są fe .. jako tako overlaya żadnego nie mają. I pomyśleć, ze niedawno zacząłem używać (i ogarniać) discorda ... i też fe. Może to odblokują za $ :>

 

PS "However, many have reported that they were banned nonetheless for running absolutely nothing but the Battle.net client in the background." :DDDDDDDD nadgorliwość gorsza niż faszyzm

Link to post
Share on other sites

Na pewno zyskal bys troche na podlaczeniu laptopa do monitora. W ustawieniach grafiki masz power na max performance? Dobrze tez ustawic to w configu zasilania, gdy jest laptop na baterii to max wydajnosci.

 

Nie wiem jak chlodzenie w twoim modelu, ale mozesz tez zastanowic sie nad podkladka.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...