Skocz do zawartości

[MULTI] Destiny 2


  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

http://i.imgur.com/SxxFmyf.jpg

 

 

 

 

http://i.imgur.com/AJKwANU.jpg

 

http://i.imgur.com/iKuH6NM.jpg

 

http://i.imgur.com/NSFSlPI.jpg

 

 

 


//edit

 

 

Okazuje się, że gra na pokazie była ustawiona na medium aby osiągnąć 4K i 60FPS, mimo to Jack podkreślił, że różnica miedzy PC a konsolą to night and day.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

 

Destiny 2 na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One trafi do sprzedaży 2 dni wcześniej, czyli 6 września 2018 roku. Niestety, jednocześnie dowiedzieliśmy się, że gracz PC będą musieli poczekać parę tygodni zanim wskoczą do rozgrywki. Tam, Destiny 2 trafi dopiero 24 października.

 

Źródło IGN.

Link to post
Share on other sites

Beta dla preorderów ps4 - 18 lipca

Beta dla preorderów xbox - 19 lipca

Beta otwarta na wszystkich konsol - 21 lipca

 

Koniec bety dla konsol 23 lipiec.

 

Start bety dla PC - gdzieś w sierpniu, na chwile obecną nie ma informacji o dokładnej dacie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...


:)7cde8d04cdd4618263746e33395442dd.jpg

Moje wrażenia z Bety.

 

Beta jest dosyć mocno okrojona. Zawiera jedynie jedną misję fabularną, jeden strike oraz jeden tryb pvp. To co widać od razu po misji fabularnej to to, że jest w końcu prowadzona z jakimś podłożem, jest interesująca i w porównaniu z narracyjnością misji z pierwszej części widać pozytywną zmianę. Misja ta jest jedynie wprowadzeniem do historii drugiej części i mam nadzieję, że następne misje w wersji pełnej nie będą gorszej jakości.

 

Jeśli chodzi o pvp to miałem wątpliwości co do zabiegu zmniejszenia liczebności potyczek z 6v6 na 4v4. Aczkolwiek mapy są zaprojektowane w taki sposób aby dostarczyć przy takiej ilości graczy dużo zajęć i walk - są po prostu małe. W becie udostępniono tryb control, który zasadniczo jest trybem dominacji z 3 flagami do przejęcia, gdzie na początku meczu każda ze stron posiada już zajętą jedną z flag, ma to wymusić na graczach szybkie spotkanie. Flagi natomiast nie mają już neutralizacji jak w pierwszej części, przejmowane są od razu. Zmniejszona została również prędkość nabijania supera oraz granatów i umiejętności specjalnych podczas potyczki, uważam to za dobry zabieg, bo nie widać co chwile bombardującego nuke'ami warlocki, strzelajacego z golden guna huntera, czy titana ciskającego fist of havoc gdzie tylko chce. Wszystko zostało stonowane i pierwsze skrzypce gra strzelanie z dostępnego arsenału.

 

Netcode? Kto grał w pierwszą część wie, że to nie była nigdy mocna strona PvP w tej grze. Tutaj mam wrażenie, że jest trochę lepiej, aczkolwiek zmniejszono liczbę graczy na serwerze więc nie wiadomo czy to postęp w kodzie gry czy po prostu efekt zmniejszenia.

 

Co mi się nie podoba? Brak FOV slidera, nie wiem czy to tylko kwestia tego builda gry, czy w ogóle nie planują tego na konsoli. Ale mi to by bardzo ułatwiło rozgrywkę, mam nadzieję, że w pełnej wersji będzie ta opcja.

 

Podczas gry nie zauważyłem żadnych dropów, wizualnie mamy tutaj do czynienia z ewolucją a nie rewolucją, ale to akurat mi nie przeszkadza, jest ładniej, są lepsze efekty. Ale to nadal gra tej samej generacji konsol - oczywiście to nie dotyczy PC :)

 

Ogólnie na plus, ale trochę za mało wszystkiego, trzeba niestety czekać na pełną wersję :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Albo nikt nie grał, albo nikogo nie interesuje dzielenie się wrażeniami :)


Natomiast z tego co widziałem i słuchałem, to poprawiono balans superów i granatów, ładują się szybciej. Reszta według ludzi niezmieniona, oprócz tego, że rzecz jasna gra działa w tylu FPSach na ile pozwoli ci sprzęt, ciężko mi to będzie na konsoli przełknąć, ale przeżyje.

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem co się dało w becie na PC grafika HD5850@765MHz 1080p najniższe ustawienia ~30-50fps. Ogólnie jak dla mnie porażka a nie mmo, mało do zrobienia w tej becie, dwie misje i pvp whoa. To taki warframe+halo i tyle w temacie. Najlepiej samemu przetestować i dowiedzieć się czy nam podpada. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...