Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastosowanie komputera: Produkcja muzyki( Ableton Live 9, Omnisphere, Serum itd czyli popyt na ram jak i procesor, czasami granie w cs go)

Kwota: 3800-4000 za all in one jak i pc z monitorem 21" i większe full hd. 

Planowany zakup: kwiecień - maj.

OC: nie planuję.

Specjalnie wymagania: ddr4 8-16 GB, i7 6700 (jeśli da radę to i7 7700, ale czy jest sens ?) mile widziane ssd 256 GB, karta graficzna może być zintegrowana w cpu. 

 

 

A więc tak komputer jak wyżej napisane potrzebny do produkcji muzyki, posiadam interfejs audio Focusrite. Zastanawiam się czy warto byłoby kupić coś z all in one ewentualnie stacjonarkę z monitorem. I teraz mnie zabijecie...  :right:  przeglądałem oferty z allegro  i natrafiłem na aukcje, na której były komputery all in one, mianowicie interesuje mnie taki oto model: HP AIO 800 G2 o takiej specyfikacji: I7 6700 4x 4GHz w turbo, 8 GB ram ddr4 chyba 2133 MHz, ssd 256 GB lub 512 GB ( 200 zł różnicy), 6x usb 3.0, USB-C, Display port, brak grafiki typu GeForce czy tam Radeon, czyli integra. Cena 3800, gwarancja HP 3 lata, możliwość przedłużenia jej. 

Natomiast, jeśli chodzi o stacjonarkę, szukając też w miarę czegoś do tej kwoty przeglądałem także oferty z alle i buda z i7 7700, 8 GB ram, ssd 256, płyta z h110m, piec 500W ATX 500W PFC Silent, wentylator 12cm (jaka marka, nie wiem jeszcze) w cenie 2600 zł. Obydwie oferty ze sklepów stacjonarnych o dobrych opiniach. Dodam, że przeglądałem oferty ze sklepów internetowych, których nazw nie będę pisał i cenowo jest drożej o kilkaset zł. Jestem otwarty też na inne propozycje, może nawet ktoś pomoże w dobraniu komponentów do składaka. Z góry dzięki. :)  

Link to post
Share on other sites

1 x Corsair 16GB (2x8GB) 2400MHz CL14 Vengeance LPX1 x Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA6001 x Intel Core i7-7700 /3.6GHz, 8MB, LGA1151, BOX/1 x Gigabyte GA-B250M-D3H /intel B250, LGA1151/1 x SilentiumPC Fera 3 HE1224 v21 x SilentiumPC Pax M70 Pure Black (b/z)1 x LG 24MP48HQ-P (IPS, 5ms, HDMI)1 x GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC1 x bequiet! PurePower 10 400W Silver

4034zł
 
Wyżej taktowany CPU, 16GB RAM na start, SSD 240GB na MLC z 5 letnią gwarancją, MOBO na B250 z czterema bankami i możliwością dorzucenia pamięci, Fera 3 z 120mm dla niższych temperatur i lepszej kultury pracy, pojemna i wyciszona obudowa z piwnicą na PSU i trzema całkiem cichymi 120mm wentylami w komplecie, do tego zasilacz na DC-DC z cichym wentylatorem i dużym zapasem mocy pod dedykowane GPU. Ponadto 24" monitor FHD na matrycy IPS ze złączem cyfrowym.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...