Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

ZWCAD 2017 - opinie

grafika cad projektowanie praca zwcad 2017 zw opinie program

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Huxar

Huxar
  • Nowicjusz

• 24 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 08:49

Jakie są wasze opinie i doświadczenie związane z najnowszą wersją ZWCAD 2017? Co nowego w tej wersji i czy się opłaca?

• 0

#2 Kwinton

Kwinton
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 11:20

zwcad 2017, to wzbogacona wersja 2015.  pracuję na 2015, ale zacząłem testować 2017. generalnie programy wyglądają podobnie, jednak pewne elementy się zmieniły, a w zasadzie dodano. np, możliwość wczytywania wektorowych plików pdf czy obsługa brył 3d.

• 0

#3 Huxar

Huxar
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 24 postów

Napisano 30 marzec 2017 - 08:53

jak sprawdza się w codziennej pracy, mam na myśli jego funkcjonalność? no i czy jest możliwość wgrywania nakładek?

• 0

#4 Firley

Firley
  • Amator

• 27 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 10:15

też jestem użytkownikiem zwcada. no wiesz, to alternatywa dla wszystkim znanego AutoCada, to najbardziej zbliżona opcja.

2017 jest wzbogaconą wersją 2015. warto zajrzeć w rankingi i porównania tych dwóch, np. https://www.zwcad.pl...szen-zwcad.html

tam są opisane, ale nie wszystkie. warto zajrzeć.

• 0

#5 Kwinton

Kwinton
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 13:59

jeśli chodzi o nakładki, to są oczywiście dedykowane, kwestia tego czego byś potrzebował.. jeśli chodzi o funkcjonalność, to w nowej wersji obsługuje np. ZRX, VBA, .NET, ma obsługę 3D, obsługa regionu

• 0

#6 Huxar

Huxar
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 24 postów

Napisano 02 kwiecień 2017 - 18:48

@Firley

dzięki, to porównanie wygląda dość sensownie. generalnie pokazane są największe różnice. wcale nie tak mało się zmieniło i doszło trochę istotnych funkcji., że taż ja tego porówanaia tam nie znalazłem

@Kwinton, tak doczytałem. obsługa 3D, w końcu! :)  dobrze, że doszły nowe formaty.

Użytkownik Huxar edytował ten post 02 kwiecień 2017 - 18:45

• 0

#7 Kwinton

Kwinton
  • Nowicjusz

• 11 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 08:41

poza tym zwcad cenowo prezentuje się dość dobrze, bo najnowszą wersję kupisz za ok. 2tys., więc porównując np. do autocada masz różnicę rzędu co najmniej 1,5/2k.

• 0

#8 Huxar

Huxar
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 24 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 14:20

w takim razie sam zrobię sobie jego test. wezmę wersję demo, porobię jakieś projekty. w końcu najlepiej na własnej skórze też sprawdzić

• 0

#9 arturoo

arturoo
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 16:03

a macie może porównanie z gstarcad? Oczywiście mówię już o najnowszych wersjach (2019). Ponoć bardzo dobry i też w wieczystej licencji

• 0

#10 janko1

janko1
  • Gaduła

• 453 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 16:52

Pobierz demo i sam potestuj. Nawet nędzne oprogramowanie może być dla Ciebie wystarczająco dobre bo pracujemy z różnym zakresem wykorzystania jego funkcji. Wiele opinii na forach to po prostu kryptoreklamy więc weź na to poprawkę.

• 0

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grafika, cad, projektowanie, praca, zwcad, 2017, zw, opinie, program

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych