Skocz do zawartości

[PC] PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS


Recommended Posts

U mnie na chwile obecną gra mało grywalna, chyba trzeba jednak poczekać na jakieś konkretne łatki. Niby trzyma konkretną ilość klatek, ale mam wrażenie, że albo lagi, albo rozjazdy w czasie wyświetlania klatek powodują kiepskie doświadczenia. Aktualnie żeby się w miare dobrze bawić trzeba mieć zapewne bardzo mocny PC.

Link to post
Share on other sites

Też mam wrażenie, że nie mam tyle klatek ile na liczniku. Ciężko się przez ten fakt celuje.

Gra jest przy tym dość trudna, to co widzicie na filmikach wyżej to jakieś czary, wczoraj graliśmy wspólnie z mabrothrax i rozgrywki trwały czasem mniej niż 5min.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przetestuje tę komendę -USEALLAVAILABLECORES -malloc=system -sm4. Ponoć potrafi dodać sporego boosta w fps. Dodać trzeba przy komendach startowych w steam.


Kupa ludzi z mocnymi kompami ma problemy z fps, przynajmniej wiem, że nie chodzi o mój sprzęt :)

Link to post
Share on other sites

No to chyba trzeba po prostu czekać, i liczyć na to, że w miarę szybko ogarną te kwestia optymalizacyjne.


Wrócę z pracy to coś jeszcze z configiem pokombinuje od strony *.ini


Jakiś patch dzisiaj - ~415MB


Edit: Boost w FPS ogromny, ale te lagi...

Link to post
Share on other sites

A tego to nie wiem, patch się zainstalował i pokombinowałem w configu. Ale nadal są dziwne lagi i coś z framepacingiem, nie ogarniam jak to tym wszystkich streamerom działa tak dobrze i płynnie.


Patrz dodo, coś niebywałego, ubiłem 3 osoby %-)

 

http://i.imgur.com/w7LDsg3.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie ma co się spinać, lepiej poczekać. Ale trzeba przyznać, nawet tak bylejak działająca, ta gra potrafi dostarczyć emocji :)


Rozkręcam się %-)

 

Strasznie dużo satysfakcji daje ubicie kogokolwiek :P

 

 

http://i.imgur.com/nElnbZ5.png

 

 

Edytowane przez mabrothrax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Da się grać maksymalnie w 5 osób jeśli dobrze kojarzę. Pod duo masz opcję squad podczas zapraszania.

 

Sam bym w destiny pograł na xboxie z chęcią bo mam tam postać z ponad 300h nabitymi heh. Na PS4 praktycznie nic nie mam :/

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...