Skocz do zawartości

(7 lat) GTS 250


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez ashemerez,

Recommended Posts

Witajcie, to mój pierwszy post i mam pewien problem.Otóż moja karta graficzna GTS 250 (która ma 7 lat) ma 90-100 stopni w rocket league bf3 cs:go i w innych grach wymiana pasty termo była wyczyszczenie z kurzu radiatora było 100% prędkości wiatraku nie wiem co robić nie mogę grać w gry.

Link to post
Share on other sites

Te karty są ciepłe(i zabytkowe) jeżeli wcześniej nie dobijała do takiej temperatury to po wymianie pasty powinno być mniej, sprawdź ponownie czy nie zgubiłeś jakiegoś zaczepu

Hej dzięki za odp. 2 lata temu miałem w cs:go po 200 fps a teraz najwięcej 50 nic nie zmieniałem 

Paste nałożyłem sposobem ziarnka czyli kulka

Dobrze dolega chłodzenie? Karta się pewnie kończy. 

chłodzenie jest  mocno przymocowane 

Link to post
Share on other sites

Tak na serio to 7 lat to i tak dużo jak na 250. 

dobra ... nie będe obwijał w bawełne jesteś tu aby mi pomóć karta graficzna ma ... 10 LAT dostałem cały komputer w wieku 5 lat teraz mam 15

możesz mi jakoś pomóc?    

Edytowane przez ashemerez
Link to post
Share on other sites

Twoja grafa ma 7 lat , jeśli zmieniłeś pastę i masz tak samo to albo karta na wykończeniu albo na wykończeniu :)

 

BTW. fajne prof. Jaką polecasz mi karte graficzną do 100 zł bo narazie tylko taką kwotą dysponuje :cry:

Twoja grafa ma 7 lat , jeśli zmieniłeś pastę i masz tak samo to albo karta na wykończeniu albo na wykończeniu :)

Słuchaj, ostatnio ją czysciłem z kurzu i zapomnialem pasty wymienić jak weszłęm w msi afterburner to było 98 c NA PULPICIE!

Link to post
Share on other sites

zrobiłeś jak tu :


??
Sprawdziłeś czy taśmy termopady dobrze stykają z kostkami pamięci .
Bo jeśli jest ok to znaczy że karta jest na wymieraniu i nic na to nie poradzisz , chyba że czujniki temperatur szwankują .
Możesz sprawdzić czy w dotyku jest parząca ? tzn broń boże gołą ręką dotykać tylko przystawić czy parzy od siebie , lub sprawdzić laserowym czujnikiem do mierzenia temperatur .
Ale stawiam że karta na wymarciu . Edytowane przez ciomasta
Link to post
Share on other sites

zrobiłeś jak tu :

??

Sprawdziłeś czy taśmy termopady dobrze stykają z kostkami pamięci .

Bo jeśli jest ok to znaczy że karta jest na wymieraniu i nic na to nie poradzisz , chyba że czujniki temperatur szwankują .

Możesz sprawdzić czy w dotyku jest parząca ? tzn broń boże gołą ręką dotykać tylko przystawić czy parzy od siebie , lub sprawdzić laserowym czujnikiem do mierzenia temperatur .

Ale stawiam że karta na wymarciu .

gosciu ja mam owiele starszą  ja nawet takiego plastiku obok rdzenie nie mam mam tylko wentylator i normalna karta graficzna bez żądnej ''obudowy''

gosciu ja mam owiele starszą  ja nawet takiego plastiku obok rdzenie nie mam mam tylko wentylator i normalna karta graficzna bez żądnej ''obudowy''

tak zrobilem tak jak na tym filmie i to nadal nic nie dalo

Link to post
Share on other sites

Dziwna sprawa, może jakieś foto karty? Możliwe, że rurki cieplne już zakończyły swój żywot. Albo jaki dokładnie model tego GTS 250? 

Możesz też podać jaką masz resztę sprzętu, obudowa itp. jakieś wentylatory w obudowie? 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Nawet umierająca karta nie powinna mieć 98 stopni w spoczynku. Wentylator działa? Bo przy takiej temperaturze to powinien wyć jak opętany.

nie w spoczynku podczas grania

Dziwna sprawa, może jakieś foto karty? Możliwe, że rurki cieplne już zakończyły swój żywot. Albo jaki dokładnie model tego GTS 250? 

Możesz też podać jaką masz resztę sprzętu, obudowa itp. jakieś wentylatory w obudowie? 

Model to Asus Gts250 version 1GB https://www.asus.com/pl/Graphics-Cards/ENGTS250DI1GD3/ to tak ona wygląda

Dzięki wszystkim za Pomoc kupuje nową karte graficzną! 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...