Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
 

Zwracam sie do was o pomoc przy wyborze mikrofonu. 

Nie potrzebuje jakies super mikrofonu do studia, zadnego blue yeti dla youtuberow, poniewaz bede go uzywac do rzeczy raczej amatorskich. 

Moje oczekiwania to przedewszystkim znosna jakosc oraz brak znieksztalcenia glosu.
Fajnie by rowniez bylo jezeli moznabyloby go zamontowac na ramieniu z pop-filtrem 

Szukajac na internecie znalazlem mikrofon polecany przez kogos na youtube : jest to BIRD UM1, znalazlem go na amazonie : https://www.amazon.fr/Bird-UM1-Microphone-USB-Noir/dp/B00EQ077RE 

Z tego co widzialem na testach, to jakosc mi odpowiada, ale chcialem sie dowiedziec czy jest warty tej ceny, moze ktos zna inne mikrofony ktore offeruja podobna jakosc za mniejsza cene, lub tez ktos zna jakis mikrofon ktory jest delikatnie drozszy i offeruje jeszcze lepsza jakosc.


Z gory dziekuje za wasze odpowiedzi.

Najlepiej jezeli wasze propozycje znajdowaly sie na amazonie, ale to tylko taka sugestja, jezeli jest na innych stronach to tez bedzie :D 

Link to post
Share on other sites

Jak się rozglądałem za mikrofonami to rozważałem novox nc-1, Samson C01 / lub Pro i kilka innych.

Tu masz mój temat gdzie wypowiedziało się sporo osób.

 

http://forum.benchmark.pl/topic/236058-modmic-czy-mikrofon-na-biurko/ 

 

Generalnie z mikrofonem to jest zabawa bo dochodzą potem bramki szumów, statywy itd. Ja ostatecznie zniechęciłem się do stołowych i kupiłem modmica bo jest mi z nim najwygodniej a ja osobiście nic nie streamuję i nie planuję. 

Polecam rozejrzeć się za używkami. Często ludzie sprzedają w zestawie ze statywem a popfiltrem się nie przejmuj bo możesz sobie sam zrobić z wieszaka i rajstop dziewczyny :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...