Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 - Gdzie najlepiej kupić?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Qdyn ek,

Recommended Posts

Witam! Ukończyłem niedawno grę Wiedźmin 2 Zabójcy Królów, kupiłem ją w postaci klucza na Steam, na allegro za okazyjną cenę. bo 11 zł. Teraz jestem zainteresowany trzecią częścią, czyli Dzikim Gonem. Z racji tego, że zależy mi na wersji pudełkowej, wszedłem na allegro i zobaczyłem, że gre mozna kupić w okolicach 30 - 40 zł i wydaje mi się to troszkę podejrzane, bo w takim sklepie jak, np. Empik kosztuje ona około 150 zł (edycja gry roku). Na aukcji przeczytałem, że nie tam klucza GOG, ale można ją normalnie pobrać i w nią zagrać. I teraz nie wiem za bardzo o co chodzi, bo wydaje mi się, że gra nie zadziała bez klucza i ten sprzedawca chyba próbuje oszukać. Takie moje pytanie: gdzie najlepiej mam kupić tego Wiedźmina i nie zostać orżniętym na kase (w to i we w to, bo jak kupie drożej ze sklepu i zadziała tak samo jak w aukcyjnej to będę żałował, że dałem za nią więcej). Proszę o pomoc!

 

 

PS. Czy Wieśka 3 w pudełku można aktywować na Steam? Bo tam mam prawie wszystkie swoje gry i nie chce rozdzielać gier na dwie platformy.

Edytowane przez maksmeister
Link to post
Share on other sites

 

 

że nie tam klucza GOG, ale można ją normalnie pobrać i w nią zagrać.

BOX, tylko jest dla GOG'a. Inaczej nie zagrasz - musi być klucz. Po za tym BOX'y pierwszych wersji są popsute ( nie da się zainstalować do końca ;D)

 

 

Czy Wieśka 3 w pudełku można aktywować na Steam?

Nie, zostaje ci zakup dystrybucji cyfrowej.

 

Cena na allegro pewnie normalna bo to za samą podstawkę zapewnie. Edycja Gry roku posiada jeszcze 2 dodatki. 

Link to post
Share on other sites

Witam! Ukończyłem niedawno grę Wiedźmin 2 Zabójcy Królów, kupiłem ją w postaci klucza na Steam, na allegro za okazyjną cenę. bo 11 zł. Teraz jestem zainteresowany trzecią częścią, czyli Dzikim Gonem. Z racji tego, że zależy mi na wersji pudełkowej, wszedłem na allegro i zobaczyłem, że gre mozna kupić w okolicach 30 - 40 zł i wydaje mi się to troszkę podejrzane, bo w takim sklepie jak, np. Empik kosztuje ona około 150 zł (edycja gry roku). Na aukcji przeczytałem, że nie tam klucza GOG, ale można ją normalnie pobrać i w nią zagrać. I teraz nie wiem za bardzo o co chodzi, bo wydaje mi się, że gra nie zadziała bez klucza i ten sprzedawca chyba próbuje oszukać. Takie moje pytanie: gdzie najlepiej mam kupić tego Wiedźmina i nie zostać orżniętym na kase (w to i we w to, bo jak kupie drożej ze sklepu i zadziała tak samo jak w aukcyjnej to będę żałował, że dałem za nią więcej). Proszę o pomoc!

 

 

PS. Czy Wieśka 3 w pudełku można aktywować na Steam? Bo tam mam prawie wszystkie swoje gry i nie chce rozdzielać gier na dwie platformy.

 

Poszukaj na paltformie https://www.g2a.com. Sam ostatnio często korzystam z tej platformy zakupowej.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Takie Boxy z allegro mają prawo nie działać ale można skopiować pliki instalacyjne i instalacja idzie bez problemu.

Inna sprawa że nie kupujesz gry tylko pudełko, gra nie posiada zabezpieczeń więc wychodzi na to że możesz grać.

Steam na pewno będzie najdroższy, w zwykłym sklepie kupisz pudełkową wersję GOTY za 110-120zł sam za tyle kupiłem w empiku.

GoG już jest na tyle rozbudowaną platformą że nie bał bym się o to czy kupować tam klucz a na pewno będzie najtaniej  

Link to post
Share on other sites

Jakieś 2 tyg. temu była fajna promocja na gog.com bo wersja GOTY była za 89 zł. Ja poskąpiłem i kupiłem sobie tylko podstawkę i teraz żałuję, bo ograłem już całą i czaję się teraz na pakiet dodatków w jakiejś okazyjnej cenie. Ogólnie szukaj promocji np. przez łowców gier.


Wersja GOTY na muve.pl za 89 zyli, brać, nie pytać.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za pomoc! Zdecyduję się chyba na GOGA lub ewentualnie kupie GOTY w Empiku i będę miał spokój. 

 

 

PS. Nie chcąc zakładać kolejnego tematu, to zapytam: czy na i5 6400 i GTX 960, Wiesiek pójdzie na wysokich w 60 FPS?

Edytowane przez maksmeister
Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za pomoc! Zdecyduję się chyba na GOGA lub ewentualnie kupie GOTY w Empiku i będę miał spokój. 

 

 

PS. Nie chcąc zakładać kolejnego tematu, to zapytam: czy na i5 6400 i GTX 960, Wiesiek pójdzie na wysokich w 60 FPS?

Powinien w okolicach 60 fps, wiadomo że przy takim sandboxie wymagania są nierówne np jest lokacja na bagnach gdzie będziesz miał dropy, tak samo przy większych zadymach, ale ogólnie na wysokich pograsz luźno, najwyżej utniesz zasięg roślinności do medium i cienie i wówczas sporo odmuli

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...