Skocz do zawartości

Wysokość G.SKILL Trident Z a Noctua NH-D14


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez 3ndurek,

Recommended Posts

Jestem w trakcie zamawiania podzespolow do zestawu pod Kaby Lake i mam dwa pytania dotyczące coolera i pamieci:

 

1. Czy Noctua NH-D14, ktorą mam pod podstawke 1156 będzie pasować pod 1151? Wydaje mi sie, ze tak, ale jesli ktos moglby to potwierdzic, to bede wdzieczny

 

2. I drugie pytanie, czy NH-D14 ma wystarczająco duzo miejsca zeby wlozyc dosyc wysokie (44mm) kosci pamieci G.Skill Trident Z?

 

Dzieki! :)

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

1. Czy Noctua NH-D14, ktorą mam pod podstawke 1156 będzie pasować pod 1151? Wydaje mi sie, ze tak, ale jesli ktos moglby to potwierdzic, to bede wdzieczny

Masz już kupione i było na podstawce 1156, dobrze rozumiem?
Z tego co mi wiadomo, Noctua NH-D14 nie pasuje do 1151. Chyba, że znajdziesz na internecie zestaw montażowy pod 1151 "
  • Gniazdo procesora: Socket FM2, Socket 1150, Socket 1155, Socket FM1, Socket AM2, Socket AM2+, Socket FM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket 775, Socket 1156, Socket 1366"


    Posiadałem te chłodzenie pod 1150 i miałem niskoprofilowe pamięci i wentylator był nad nimi. Tylko, że to była jakaś wiekowa płyta i wydaje mi się, że jakimś cudem miała inne rozmieszczenie slotów, choć tak nie powinno być.

    "NH-D14 to przemyślany produkt. Mimo ogólnie dużych gabarytów uda się obok niego zmieścić wysokie moduły pamięci. Jedyne, co trzeba w tym celu zrobić, to przesunąć delikatnie w górę zewnętrzny wentylator. Duży plus."
    źródło : http://pclab.pl/art54369-6.html

     
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
Czy Noctua NH-D14, ktorą mam pod podstawke 1156 będzie pasować pod 1151?

Tak, ten sam rozstaw otworów montażowych.

 

czy NH-D14 ma wystarczająco duzo miejsca zeby wlozyc dosyc wysokie (44mm) kosci pamieci G.Skill Trident Z?

 

 http://noctua.at/media/catalog/product/n/h/nh_d14_measurements_1.jpg

 

Będziesz musiał podnieść wentyl, masz miejsce w obudowie na taki manewr ?

Link to post
Share on other sites

Tak, ten sam rozstaw otworów montażowych.

Dzięki!

 

Będziesz musiał podnieść wentyl, masz miejsce w obudowie na taki manewr ?

To się jeszcze okaże, bo zamówiłem płytę, która jest trochę większa niż standardowy ATX i nie wiem czy mi wejdzie do obecnej obudowy. W każdym razie już sobie poradzę. Dzięki za pomoc:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...