Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Nadszedł czas na upgrade karty. Aktualnie posiadam MSI gtx 750 1gb, i poszukuję nowej w miarę wydajnej karty do najnowszych tytułów ( Wiedźmin 3, Tomb Rider itp.) Jeśli chodzi o podzespoły to mam i5-6500 oraz 8gb ramu.

 

Na oku mam dwie karty od AMD, MSI RX 470 8GB GAMING X oraz  MSI RX 480 4GB GAMING X. Obie te karty kosztują w granicach 1000zł. Dodam, że czasem bawię się w "modowanie" gier ( lepsze tekstury itp.)

I teraz moje pytanie, która z tych kart bardziej się opłaca, czy może jakaś inna byłaby lepsza (wolę jednak karty firmy MSI z racji na ich chłodzenie).

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Hej

RX 480 4 GB > RX 470 8 GB, aczkolwiek starałbym się dozbierać do 480 w wersji 8 GB. 

 

W dziale giełda jest jeden egzemplarz MSI RX 480 8 GB:

http://forum.benchmark.pl/topic/239727-msi-rx480-8gb-gaming-x-miesi%C4%99czna-z-morelepl/ - 1100zł za miesięczną karte wydaje się dobrą ceną. 

Edytowane przez Kall29
Link to post
Share on other sites

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-rx-480-gaming-x-4gb-gddr5-256-bit-dvi-2xhdmi-2xdp-box-v341-004r-1012772/

 

równe 1k, dobra wydajność w full hd,dx12,vulkan. I jeszcze do tego darmowa dostawa :)

Dziś zamontowałem tą kartę u siebie i jest rewelacyjna.

W porównaniu do Asus 7850 cisza i chłód.

Przy testach 3dmark11 i Steam VR Performance max 68'C, a szum nie wybija się ponad 140mm wentylatory obudowy.

Link to post
Share on other sites

Dziś zamontowałem tą kartę u siebie i jest rewelacyjna.

W porównaniu do Asus 7850 cisza i chłód.

Przy testach 3dmark11 i Steam VR Performance max 68'C, a szum nie wybija się ponad 140mm wentylatory obudowy.

To fajnie,że jesteś zadowolony ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...