Skocz do zawartości

Jakie słuchawki do 250zł do gier nauszne ???


Recommended Posts

Witam, jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość :)

 

Chciałem kupić nowe słuchawki do gier takich jak csgo, bf1, bf4 itp (szczególnie fps).

Nie jestem audiofilem, nie mam dedykowanej karty dźwiękowej i wcześniej miałem 

Krakeny 7.1 USB, które mi w zupełności starczały a już na pewno mikrofon, który był świetny.

Niestety się rozsypały i kumpel naprawia xD więc w razie czego gdyby mu nie poszło chciałbym się

zorientować co nowego wybrać. Bardzo bym prosił tylko o porady, nie chciałbym aby pod tym postem

szły na mnie hejty, że mam krakeny ;/

Gram w csa i pozycjonowanie jest dla mnie bardzo ważne, ważna jest dla mnie także jakość dźwięku, dobry bass  i słyszalne wokale oraz dźwięki z otoczenia. Mikro też powinno być okej, żebym mógł bez szumów komunikować się na tsie. Jak już pisałem w kompie mam tylko integrę z płyty msi b85-e45. 

 

Także mam dylemat, mam kilka swoich propozycji ale czekam także na wasze podpowiedzi:

 

1. HyperX Cloud 1 

2. Roccat Renga

3. SteelSeries Siberia Raw Prism

 

Dodam, że na słuchawki chciałbym wydać około 250zł.

 

Link to post
Share on other sites

To poleci chętnie że nie przeczytałeś przyklejonych

1. Jak poprawnie zadawać oytanie

2. Dlaczego nie warto kupować gamingowych słuchawek

3. 1 postu z tematu polecane słuchawki nauszne

 

Nie uczyłem wyszukiwarki

Ani nie przejrzałem żadnego tematu na forum

 

TY LENIU

 

wyobraź sobie że nie jesteś w żaden sposób oryginalny wręcz nudny z oczekiwaniami.

 

Zasmiecasz niepotrzebnie forum

 

A dowodem na to wszystko są twoje propozycje numer 2 i 3 bo 1 jakimś cudem przyfarciłeś

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przejrzałem polecane słuchawki nauszne ;)

Lecz mi zależy ze słuchawkami z mikrofonem i nie mam zamiaru słuchać kogoś tutaj tak przywalonego nubka który twierdzi, że gamingowe słuchawki nie są siebie warte. Sory ale wy********m z tego forum jak widzę takiego raka jak ty. elo

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z podanej przez Ciebie listy tylko HyperX Cloud są warte uwagi, a reszta to szrocik. Z resztą masz w moje sygnaturze recenzję choćby SS RAW Prism, które były jednymi z najgorszych słuchawek z jakimi miałem do czynienia, a miałem naprawdę z wieloma przyjemność.

 

@bleck55 może nieco przesadził, ale takich tematów jest tutaj masa i to kolejna cegiełka do bałaganu poprzez kolejny powtarzalny temat.

 

Sory ale wy********m z tego forum jak widzę takiego raka jak ty. elo

 

Po tym zdaniu nawet mi nie żal, że już Ciebie nie zobaczymy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...