Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jakie słuchawki do 250zł do gier nauszne ???

gry gaming csgo cs nauszne dobre

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mulario131

Mulario131
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 00:45

Witam, jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość :)

Chciałem kupić nowe słuchawki do gier takich jak csgo, bf1, bf4 itp (szczególnie fps).

Nie jestem audiofilem, nie mam dedykowanej karty dźwiękowej i wcześniej miałem 

Krakeny 7.1 USB, które mi w zupełności starczały a już na pewno mikrofon, który był świetny.

Niestety się rozsypały i kumpel naprawia xD więc w razie czego gdyby mu nie poszło chciałbym się

zorientować co nowego wybrać. Bardzo bym prosił tylko o porady, nie chciałbym aby pod tym postem

szły na mnie hejty, że mam krakeny ;/

Gram w csa i pozycjonowanie jest dla mnie bardzo ważne, ważna jest dla mnie także jakość dźwięku, dobry bass  i słyszalne wokale oraz dźwięki z otoczenia. Mikro też powinno być okej, żebym mógł bez szumów komunikować się na tsie. Jak już pisałem w kompie mam tylko integrę z płyty msi b85-e45. 

Także mam dylemat, mam kilka swoich propozycji ale czekam także na wasze podpowiedzi:

1. HyperX Cloud 1 

2. Roccat Renga

3. SteelSeries Siberia Raw Prism

Dodam, że na słuchawki chciałbym wydać około 250zł.

• 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4469 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 21 marzec 2017 - 02:21

To poleci chętnie że nie przeczytałeś przyklejonych
1. Jak poprawnie zadawać oytanie
2. Dlaczego nie warto kupować gamingowych słuchawek
3. 1 postu z tematu polecane słuchawki nauszne

Nie uczyłem wyszukiwarki
Ani nie przejrzałem żadnego tematu na forum

TY LENIU

wyobraź sobie że nie jesteś w żaden sposób oryginalny wręcz nudny z oczekiwaniami.

Zasmiecasz niepotrzebnie forum

A dowodem na to wszystko są twoje propozycje numer 2 i 3 bo 1 jakimś cudem przyfarciłeś
  • 1

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#3 Mulario131

Mulario131
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 08:05

Przejrzałem polecane słuchawki nauszne ;)

Lecz mi zależy ze słuchawkami z mikrofonem i nie mam zamiaru słuchać kogoś tutaj tak przywalonego nubka który twierdzi, że gamingowe słuchawki nie są siebie warte. Sory ale wy********m z tego forum jak widzę takiego raka jak ty. elo

• 1

#4 FeX

FeX
  • Nieudaczny parapet audiofilski

• 4284 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 08:18

Z podanej przez Ciebie listy tylko HyperX Cloud są warte uwagi, a reszta to szrocik. Z resztą masz w moje sygnaturze recenzję choćby SS RAW Prism, które były jednymi z najgorszych słuchawek z jakimi miałem do czynienia, a miałem naprawdę z wieloma przyjemność.

@bleck55 może nieco przesadził, ale takich tematów jest tutaj masa i to kolejna cegiełka do bałaganu poprzez kolejny powtarzalny temat.

Sory ale wy********m z tego forum jak widzę takiego raka jak ty. elo

Po tym zdaniu nawet mi nie żal, że już Ciebie nie zobaczymy.

• 1

Recenzje: SS RAW Prism / HyperX Cloud / HyperX Cloud Drone / Chińskie słuchawki, czyli tanio i dobrze

AIM SC808 - z czym to się je? / ISK HP-580

Ekspert działu: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie ekspertów

Audio: SC808, ISK HD9999, SOMiC V2Recab + Vel Earpads, VE MONK+, Qian69, MS16, ShareMe Mixcder Pro, Bluedio TM

i7 7700K + NH-D15 / XFX RX580 GTS XXX OC+ / ASRock Z170 Extreme4 / 2x8GB LPX 3000MHz / Plextor M5S 128GB / XFX Core 650W

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gry, gaming, csgo, cs, nauszne, dobre

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych