Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

creative aurvana live - recabling

creative creative aurvana live recabling

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 suszin

suszin
  • Gaduła

• 470 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 17:09

Wiem ,że coś takiego można kupić.

https://audeos.pl/pl...na-kabel-5mm/49

Też o tym wiem jednak nie do końca zadowala mnie takie rozwiązanie :)

• 0

i5 2500k@4.5GHz / Fera PRO / MSI P67A-C45 / Gigabyte HD7970 / 2x4GB Ballistix 1600MHz / WD Blue 500GB A-DATA SP920 128GB Integra 500W / CM Elite 370 / Prodigy Cube LME49990 / Somic V2 / Sidewinder x4 / DM 1PRO / Roccat Taito / MouseBungee / Asus wv193s 

#22 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7616 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 22 marzec 2017 - 19:07

Czytałem jakiś temat na mp3store to było coś, że adminini stracili uprawnienia. Wszyscy się zastanawiali co się stało. Już 2 dzień nie działa :/

To wina spam botów których ost. było sporo na mp3store. Wprowadzą zmiany.

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#23 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4516 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 22 marzec 2017 - 21:30

Zrób tak żeby leczenia kabli byly na mija nego wyjdzie dłuższy split ale w nią te estetycznie. A c**j i tak Pepisowi mam interkonekty robić podeślij to to ci zrobię na czarnym termokurczu
  • 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#24 DjTechnics

DjTechnics
  • Dyskutant

• 174 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 16:43

Na forum mp3store jest forumowicz (Perul). Mam zrobiony rekabling i mod na szerszą scenę (i chyba więcej basu). Napisz do niego :)

Daj link do moda na scenę.
Ja zrobiłem kiedyś recabling i grały tak samo, wiem bo mam dwie pary.
  • 0

#25 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 16291 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 20:16

Wiem ,że coś takiego można kupić. https://audeos.pl/pl...na-kabel-5mm/49

Mam go właśnie w CAL! jest strasznie duży, wygląda średnio :/  

http://forum.mp3stor...szerzamy-scenę/ 

http://pokazywarka.pl/cal-mod/

Recabling

http://forum.mp3store.pl/topic/122493-creative-aurvana-live33-34cal3334-recabling/

Jak masz małe doświadczenie z lutowaniem, to polecam kupić gotowca i przylutować tylko w słuchawkach.

Gotowy kabel około 100zł

Przykład

http://wireessence.c...e-aurvana-live/

• 1

Xbox One X + pad elite + OLED LG B8 55" + Denon AVR-X1500H + 7.1 JAMO STUDIO S 807, S 810 SUB, ATMOS S8 ATM 

HUAWEI MateBook D 15.6"

#26 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7616 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 20:20

Cześć osób splitera robiła z rurki termokurczliwej.

Wypchanie muszli wacikami.Najszybciej i najtaniej. Efekty tez dobre :).

Tylko pamiętajcie, to nie jest tak, że wam ktoś zapoda gotową recepturkę na moda słuchawkowego i ma być już dobrze. Im bardziej inwazyjny mod, tym większe zmiany. No właśnie zmiany, na lepsze tak ale i tym samym często na gorsze. Trzeba już każdemu osobiście ocenić czy warto było, bo bo pewnym czasie często wychodzą wszelkie niedostatki. 

• 0

Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#27 Mayster

Mayster
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 19:14

Tyle, że kable mam praktycznie na gotowo, chodzi o sam splitter i połączenie w spliterze. 

8MnIfiF.jpg

Splitter nie musi być jakiś kozacki z drewna czy nie wiadomo czego, wystarczy żeby był estetyczny coś jak to:

Trochę niepotrzebnie pociąłeś ten kabel. Ma 4 żyły, więc wystarczy go rozpleść po 2 na każdą muszę i już - bez lutowania, wytrzymalsze, a i splitter znacznie łatwiej zrobić estetyczny.

• 0

#28 Corr

Corr
  • Autor tematu
  • Ping-Pong is my life.

• 696 postów
  • Miejscowość:MG
  • 3DMark 06:wszystkie

Napisano 19 kwiecień 2017 - 19:20

Mam pytanie,otóż zrezygnowałem z recablingu gdyż te creativy mi się już całkiem rozwaliły.Kupiłem nowe słuchawki:

https://www.al.to/p/...dset-biale.html

I dlaczego jak zakładam słuchawki to lewy nausznik muszę zakładać na prawe ucho bo inaczej słyszę odwrotnie???(CS:GO) Tak samo miałem na creativach i teraz to samo mam z tymi cloudami.Czy da się jakoś programowo to zmienić??I wgl dlaczego tak jest???

• 0

" Zastanawiam się czasem... co bym wolał, żyć jako potwór, czy umrzeć jako porządny człowiek."

#29 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 16291 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 19:25

Do czego masz podłączone słuchawki? 

Wygląda jakbyś miał programowo zamienione kanały.

• 0

Xbox One X + pad elite + OLED LG B8 55" + Denon AVR-X1500H + 7.1 JAMO STUDIO S 807, S 810 SUB, ATMOS S8 ATM 

HUAWEI MateBook D 15.6"

#30 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7616 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 19:28

Czy da się jakoś programowo to zmienić??I wgl dlaczego tak jest???

j.w może być to problem ze sterownikiem do karty dźwiękowej.

• 0

#31 Corr

Corr
  • Autor tematu
  • Ping-Pong is my life.

• 696 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 19:31

słuchawki mam podpiętek pod Realtek ALC 1150 (asrock 990fx fatality,przedni panel).Czy istnieje taka możliwość,że źle podpiąłem kabelki do płyty głównej??

• 0

" Zastanawiam się czasem... co bym wolał, żyć jako potwór, czy umrzeć jako porządny człowiek."

#32 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 16291 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 19:42

Nie bardzo. Wtyczka jest tak skonstruowana, że to raczej niewykonalne.

Podepnij pod tył (mobo) i sprawdź. 

Chyba, że masz na froncie źle polutowane wejście słuchawkowe. Podobne cuda już widziałem  :D

Ale tylko w tanich budach... 

• 0

HUAWEI MateBook D 15.6"

#33 Corr

Corr
  • Autor tematu
  • Ping-Pong is my life.

• 696 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 20:48

Nie no mam phanteks enthoo pro to raczej powinno być dobrze,sprawdzę po meczu i dam znać :P

@ z tyłu to samo.Hmm ja chyba mam coś ze słuchem bo to bez różnicy czy tutaj czy na kompie u kolegi zawsze muszę odwracać słuchawki.Koledzy się smieją,że słyszę na odwrót co jest chyba najbardziej prawdopodobne...

@@ http://forum.benchma...-w-sluchawkach/

tutaj kolega miał ten sam problem :/

• 0

#34 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4516 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 19 kwiecień 2017 - 20:51

Wpisz w yt L R test

I będziesz pewny jak faktycznie grają na odwrót to szukaj innych sterowników.
W któryś realtekach dało się zamienić kanały gdzieś głęboko w ustawieniach ale już dawno nie korzystałem więc ciężko mi doradzić gdzie
  • 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#35 Corr

Corr
  • Autor tematu
  • Ping-Pong is my life.

• 696 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 20:57

i tutaj o dziwo na filmiku yt jest git,tylko w cs coś się psuje... hmmm nie wiem co to może być..

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: creative, creative aurvana live, recabling

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych