Skocz do zawartości

RM750x vs. EVGA SuperNova G2 750W


Recommended Posts

 

 

in plus można zaliczyć też gabaryt bo jest mniejszy od EVGA i RMx z tego co widzę
 Jest krótsza wersja EVGI G2 750W, nazywa się evga G3 750W, tylko że ma tylko 20% trybu pasywnego więc równie dobrze można kupić lepszy i tańszy, choć trochę słabszy, SeaSonic PRIME Ultra Gold 650W :D 
Link to post
Share on other sites

Właśnie zamówiłem G2 750W dla znajomego więc będę miał okazje porównać obydwa produkty na żywo , o ile kiedyś do mnie dotrą bo morele.net właśnie zmieniło datę dostawy mojego Seasonica na 20 - 27.04 :/ , a jak pytałem przy zamawianiu to miał być na miejscu dostępny i wysyłka dzień po zakupie :(

Link to post
Share on other sites

pamiętaj, nie daj sobie wmówić że nie mają na stanie i żeby anulować, co najwyżej powiedz aby potraktowali to jako preorder a ty poczekasz. 
Raz mi tak z RM550x zrobili (Dzwonią, że nie ma i że musza anulować, sprawdzam na stronie, rzeczywiście pisze brak. Na dzień po telefonie magicznie na stronie morele już były)
No więc skoro nie RM550x to zamówiłem seasonica focus 650W i powtórka z rozrywki (Dzwonią, że nie ma i że musza anulować to się zdenerwowałem i no już nie wypada mówić, po tygodniu dzwonią znowu. Sprawdzałem na stronie i przez cały tydzień nie było ( pisało brak), i znowu na dzień po telefonie i anulowaniu magicznie na stronie morele znowu były) 

Szkoda że nie poczekałem z zakupem kilku miesięcy, bo bym sobie też do prime ultra gold 650W dołożył. 

Link to post
Share on other sites

NIe mam zamiaru im ustąpić w tej kwestii zwłaszcza , że produkt jest cały czas dostępny na stronie w stanie 19 sztuk , więc nie obchodzą mnie żadne wymówki :) Zapłaciłem za towar który był w dniu zakupu dostępny i będę żądał dostawy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...