Skocz do zawartości

Komputer na start, budżetowiec nie od zera.


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: Gry/biuro
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2500 zł 
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer?: Do końca kwietnia
  • Których części potrzebujesz?: "Buda" wykluczając dyski
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt?: Zdecydowanie
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: Posiadam, nie zamienię, Acer XB270HU  (UHD - 2160x1440) oraz LG MP37VQ-B
  • Specjalne wymagania: Niezbyt szczególne, granie, czasami render wideo.
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera?: Wszystkie akcesoria
  • Własna propozycja zestawu: nie zdążyłem przygotować
  • Inne: przykładowe gry: np. Hitman (2016), Gta V, CS GO, Civilization VI, The Division i inne gierki, które potrzebują już wiekszej wydajności niż oferuje mój laptop (MSI GE62-2QC - I7HQ i GTX960M 2GB) 

     

    Witam, 

    Chciałbym zaczerpnąć Waszej porady, planuję złożyć komputer, ponieważ, mój laptop, z którego dotychczas korzystam ogranicza swoją wydajnością dostęp do nowszych tytułów. Jestem świadom, że porządny sprzęt kosztuje swoje pieniądze i w przyszłości planuję złożyć zestaw na najwyższym poziomie wydajności lecz na ten moment mój studencki budżet jest na tyle okrojony, że potrzebuję pomocy forumowiczów, w doborze dość przyzwoitych podzespołów, które pozwolą mi pograć w wolnym czasie w jakieś nowsze gierki. Nie oczekuję od razu wydajności ultra w grach ale stabilne ilości fps ponad 60 na jakichś rozsądnych detalach cieszyłyby mnie. 

     

    Z góry serdeczne dzięki! Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

W takiej kwocie pomyślał bym nad niektórymi podzespołami używanymi np  poszukać k.graficznej ludzie robią teraz przesiadkę na 1080 lub 1080Ti to jakąś używana grafe na gwarancji byś pewnie znalazł. W przystępnej cenie. w późniejszym okresie wymienić na coś mocniejszego.

Link to post
Share on other sites

W takiej kwocie pomyślał bym nad niektórymi podzespołami używanymi np  poszukać k.graficznej ludzie robią teraz przesiadkę na 1080 lub 1080Ti to jakąś używana grafe na gwarancji byś pewnie znalazł. W przystępnej cenie. w późniejszym okresie wymienić na coś mocniejszego.

No to uznajmy, że znajdzie 1080 za 2 tysiące. A za 500 dasz reszte? Bezsens. Nikt od tak nie sprzedaje 1080 za 700zł.

 

Gry/biuro

Jakie te gry?

 

 

czasami render wideo.

Długie, skomplikowane?

 

oferuje mój laptop (MSI GE62-2QC - I7HQ i GTX960M 2GB) 

Potrzebujesz go czy jest możliwość sprzedania?

Link to post
Share on other sites

 

 

"Buda" wykluczając dyski

 

Ile masz dysków i jakie ?

 

 

 

czasami render wideo

 

W jakim sofcie ?

 

 

 

Nie oczekuję od razu wydajności ultra w grach ale stabilne ilości fps ponad 60 na jakichś rozsądnych detalach cieszyłyby mnie

 

Spokojnie się ogarnie za takie pieniądze.  

Link to post
Share on other sites

 

No to uznajmy, że znajdzie 1080 za 2 tysiące. A za 500 dasz reszte? Bezsens. Nikt od tak nie sprzedaje 1080 za 700zł.

bardziej chodziło mi o 1060 - 1070 w fajnej cenie , napisałem "przesiadkę na 1080/ti" a nie "z 1080 na TI"

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...