Skocz do zawartości

LG 23MP68VQ-P vs Benq GW2270H (do PlayStation 4)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez elmo-chan,

Recommended Posts

Hej,

 

W przyszłym miesiącu zakupuję monitor wraz PS4.

Nie jestem przekonany co do monitora, wybieram między LG 23MP68VQ-PBenq GW2270H

 

oba są Flicker-free

i mają wyjście minijack na głośniki

i są małe :)

 

Za LG przemawiają ultra wąskie ramki i Freesync (może kiedyś przyda się, jeśli podłącze PC) a za Benq 2x HDMI.

 

Co doradzicie?

Edytowane przez elmo-chan
Link to post
Share on other sites

Miałem oba, tylko, że BenQ GW2270HM. Na tym i na tym monitorze obraz wygląda dobrze, te monitory są porównywalne do siebie, LG ma matrycę IPS a BenQ AMVA+. Jeśli chodzi o wygląd to oba monitory są ładne, LG ma cienkie ramki i fajnie to wygląda w grach, ale obudowa jest błyszcząca, BenQ też ładnie wygląda. W obu monitorach nie ma migotania, nie zmęczyły mi się oczy podczas korzystania. W LG jest nie zbyt dobra czerń i wystąpić może backlight bleeding zależy jaka sztuka się trafi. W BenQ zauważyłem lekkie smużenie w szybkich grach. Jakbym miał wybrać pomiędzy tymi dwoma to wybrałbym LG. Lepiej mi się grało w gry na monitorze LG. :)

Edytowane przez wsde
Link to post
Share on other sites

dzięki wsde! :)

 

o taką odpowiedź m chodziło - popartą doświadczeniem :)

zakupię LG

 

pamiętasz może swoje ustawienia?

w szczególności Override - czas reakcji (Normal/Medium/High), czy występuje po nim ghosting?

 

Na pewno żeby grać w gry w miarę płynnie na tym monitorze trzeba mieć ustawiony czas reakcji średni lub wysoki, a w LG ta funkcja nazywa się czas odpowiedzi, to już będziesz musiał sobie porównać te dwa tryby podczas grania, na którym będzie się grało lepiej. Z tego co pamiętam w Cs Go grało się lepiej na wysokim trybie. Nie zauważyłem jakiegoś rozmycia w tym monitorze, nie testowałem też tego monitora jakoś bardzo. Pamiętaj o tym, że decydujesz się na monitor tani i za takie pieniądze będziesz miał to co będziesz miał i z pewnym czymś będziesz musiał się pogodzić lub kupić lepszy monitor. :)

Edytowane przez wsde
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...