Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

LG 23MP68VQ-P vs Benq GW2270H (do PlayStation 4)

PlayStation 4 PS4 Benq GW2270H LG 23MP68VQ-P

Najlepsza odpowiedź elmo-chan, 27 kwiecień 2017 - 21:22

No więc zakupiłem LG - puki co jeszcze za krótko na opinie :)

YJy8Rki.jpg

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 elmo-chan

elmo-chan
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 19:24

Hej,

W przyszłym miesiącu zakupuję monitor wraz PS4.

Nie jestem przekonany co do monitora, wybieram między LG 23MP68VQ-PBenq GW2270H

oba są Flicker-free

i mają wyjście minijack na głośniki

i są małe :)

Za LG przemawiają ultra wąskie ramki i Freesync (może kiedyś przyda się, jeśli podłącze PC) a za Benq 2x HDMI.

Co doradzicie?

Użytkownik elmo-chan edytował ten post 19 marzec 2017 - 20:08

• 0

#2 wsde

wsde
  • Entuzjasta

• 505 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 19:24

Miałem oba, tylko, że BenQ GW2270HM. Na tym i na tym monitorze obraz wygląda dobrze, te monitory są porównywalne do siebie, LG ma matrycę IPS a BenQ AMVA+. Jeśli chodzi o wygląd to oba monitory są ładne, LG ma cienkie ramki i fajnie to wygląda w grach, ale obudowa jest błyszcząca, BenQ też ładnie wygląda. W obu monitorach nie ma migotania, nie zmęczyły mi się oczy podczas korzystania. W LG jest nie zbyt dobra czerń i wystąpić może backlight bleeding zależy jaka sztuka się trafi. W BenQ zauważyłem lekkie smużenie w szybkich grach. Jakbym miał wybrać pomiędzy tymi dwoma to wybrałbym LG. Lepiej mi się grało w gry na monitorze LG. :)

Użytkownik wsde edytował ten post 20 marzec 2017 - 19:29

• 0

#3 elmo-chan

elmo-chan
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 20:15

dzięki wsde! :)

o taką odpowiedź m chodziło - popartą doświadczeniem :)

zakupię LG

pamiętasz może swoje ustawienia?

w szczególności Override - czas reakcji (Normal/Medium/High), czy występuje po nim ghosting?

• 0

#4 wsde

wsde
  • Entuzjasta

• 505 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 21:12

dzięki wsde! :)

o taką odpowiedź m chodziło - popartą doświadczeniem :)

zakupię LG

pamiętasz może swoje ustawienia?

w szczególności Override - czas reakcji (Normal/Medium/High), czy występuje po nim ghosting?

Na pewno żeby grać w gry w miarę płynnie na tym monitorze trzeba mieć ustawiony czas reakcji średni lub wysoki, a w LG ta funkcja nazywa się czas odpowiedzi, to już będziesz musiał sobie porównać te dwa tryby podczas grania, na którym będzie się grało lepiej. Z tego co pamiętam w Cs Go grało się lepiej na wysokim trybie. Nie zauważyłem jakiegoś rozmycia w tym monitorze, nie testowałem też tego monitora jakoś bardzo. Pamiętaj o tym, że decydujesz się na monitor tani i za takie pieniądze będziesz miał to co będziesz miał i z pewnym czymś będziesz musiał się pogodzić lub kupić lepszy monitor. :)

Użytkownik wsde edytował ten post 21 marzec 2017 - 21:13

• 0

#5 elmo-chan

elmo-chan
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 17:51

myślałem jeszcze o Samsung'u LC24F390FHUXEN, ale to zakrzywienie ekranu to chyba marketing

• 0

#6 wsde

wsde
  • Entuzjasta

• 505 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 11:20

Wybierz się do sklepu RTV i zobacz na wyświetlany obraz na telewizorze z zakrzywionym ekranem i będziesz wiedział czy takie coś Ci się spodoba. Wybierz LG i zobaczysz czy Ci spasuje.

Użytkownik wsde edytował ten post 23 marzec 2017 - 11:20

• 0

#7 elmo-chan

elmo-chan
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 21:22   Najlepsza odpowiedź

No więc zakupiłem LG - puki co jeszcze za krótko na opinie :)

YJy8Rki.jpg

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PlayStation 4, PS4, Benq GW2270H, LG 23MP68VQ-P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych