Skocz do zawartości

SilentiumPC Alea S25W - czy ktoś miał do czynienia?


Recommended Posts

Witam,

 

Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś użytkuje tę obudowę, lub jej podobną? 

Interesuje mnie estetyka zewnętrzna oraz kwestia temperatur podzespołów.

 

Chyba że ktoś użytkował obudowę w podobnym formacie, albo inną małą obudowę?

 

Wymogiem jest możliwość zmieszczenia RX480 i chłodzenia pokroju Grandis czy Fortis.

Edytowane przez Mrooz1337
Link to post
Share on other sites

Cześć,

złożyłem ostatnio komputer w SPC Alea S25W.

Spokojnie zmieścisz tam niemalże dowolne chłodzenie, w tym zestawie jest chłodzenie SPC Fortis i dużo zapasu miejsca na większe.

Karta graficzna w niej to MSI GTX 1050, długość 22 cm. Niby zmieści się tam karta do 30 cm, jednak polecam takie do 26 cm, aby zostało trochę wolnej przestrzeni.

 

Wentylacja w budzie jest świetna. Temperatury są bardzo niskie, procesor (i5 7500) w stanie spoczynku ma temperatury +7-8 stopni względem otoczenia, a karta +6-7. Nie chciało mi się sprawdzać temperatur w stresie, jednak użytkownik tego zestawu stwierdza, że nawet pod maksymalnym obciążeniem komputer jest niemalże niesłyszalny.

 

Obudowa jest poprawnie wykonana, spasowanie jej elementów jest bardzo dobre, możliwość aranżacji kabli jest świetna.

Przeszkadzać może jedynie fakt, iż przedni wentylator 200mm jest lekko słyszalny, a tylny 120mm ma dość intensywne, niebieskie podświetlenie.

Generalnie zdecydowanie polecam, montaż komputera w niej był bardzo łatwy i przyjemny, a wizualny efekt końcowy naprawdę świetny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...