Skocz do zawartości

be quite dark base pro 3 - zgubiony uchwyt


Recommended Posts

Witam,

Niestety byłem zmuszony zdemontować chłodzenie z płyty głównej (idzie ona na gwarancję). Przy demontażu zagubiło mi się niestety jeden z elementów montażowych. Dokładniej chodzi o pozycję nr 6 z instrukcji (http://www.bequiet.com/volumes/PDM/_products/bk019/bk019_mn_pl.pdf) czyli Uchwyty dystansowe o profilu C. Chciałem dokupić go aby wszystko się zgadzało niestety nigdzie pod polską jak i angielską nazwą z instrukcji nic nie mogę znaleźć w internecie a wydaje mi się, że bez tego uchwytu cooler nie będzie stabilny.

Czy orientuje się ktoś czy da radę kupić takie uchwyty a jak tak to gdzie?

Link to post
Share on other sites

Najlepiej pytać bezpośrednio producenta, bo wątpię, żeby ktokolwiek sprzedawał takie elementy osobno. Możesz popatrzeć jeszcze na stronach pokroju aliexpress, jeżeli takie elementy są produkowane gdzieś na terenie Chin i krajów sąsiadujacych.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Napisz do producenta, może ci podeślą. Chociaż pewnie wszystko robią w Chinach a w Niemczech mają jedynie biura handlowe. Ewentualnie szukaj jakiegoś ślusarza lub złotej rączki w okolicy i niech ci dorobi. Może taniej będzie sprzedanie tego coolera  z montowaniem tylko pod Intela. Może ktoś kupi jak mu nie zależy na AMD. Pozycja 6 przypomina mi bardziej literę E a nie C. Nie wiem czy mamy to samo na myśli.

 

Możesz jeszcze po sklepach internetowych poumieszczać w komentarzach anonsa z informacją że poszukujesz tej części, może ktoś się zgłosi i odsprzeda.

Edytowane przez benutzer
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...