Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Karta graficzna pod CAD Mechanical / Inventor 2017 (budżetowa)

GTX Quadro FirePro Radeon CAD

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 YettizGoor

YettizGoor
  • Bywalec

• 82 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 14:51

Witam,

Znajomy pracujący w programach CAD Mechanical / Inventor 2017 potrzebuje wymienić kartę graficzną w PC (składak biurowy DELL'a) na coś mocniejszego, ponieważ tworzy coraz to bardziej złożone projekty i potrzebuje szybszego renderowania obiektów. Na ten moment posiada takie cudo jak HD 7570 1GB na to co patrze to karta, która już dawno, dawno temu widziała swoją "świetność". Poprosiłbym o jakieś rozwiązania budżetowe ponieważ nie stać go na karty pokroju Quadro/FirePro nowszej generacji Kepler w górę.

Spec:

• mobo - Dellowskie,
  • procesor Intel i7-3770,
  • RAM  - 16GB,
  • k. graficzna - AMD Radeon HD 7570 1GB,
  • zasilacz - 300W (możliwość wymiany z innym komputerem na 500W)
  • BUDŻET - 1000 zł.

Z tego do udało mi się doczytać na angielskojęzycznych forach to wszyscy odsyłają do kompatybilnych/rekomendowanych układów graficzny czyli Quadro/FirePro. Może jednak istnieje inne rozwiązanie w GTX'ach czy Radeon'ach, sam nie wiem jestem kompletne zielony w tematyce projektowania w tych programach. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: GTX, Quadro, FirePro, Radeon, CAD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych