Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Laptop dla pracy graficznej 2D/3D ~3000 zł

grafika design adobe 3d projektant

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 serji

serji
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 18:19

Witam, poszukuje laptopa dla mojej dziewczyny przeznaczony na potrzeby graficzne /projetkowania w aplikacjach adobe (Photoshop, Illustrator, inDesign), a także na potrzebuje wizualizacji w 3D (blender, maya).

1) Kwota przeznaczona na zakup: 3000zł;

2) Laptop nowy/używany: najlepiej nowy. W przypadku używanego to tylko na fakturę;

3) Rozmiar matrycy: 15 cali;

4) Główne zastosowanie: pakiet Adobe i inne aplikacje do grafiki 2D i 3D (blender, maya);

5) Miejsce użytkowania: dom, szkoła;

6) Wymagania specjalne: dysk SSD (tak z 220gb), 16 gb RAM na start (może być 8), preferowane wejście VGA. Dvd-rom nie jest potrzebny. Mniej niż 3 kg waga;

7) Osobiste preferencje: Bardzo ważna jest estetyka, żadnego "pro leet razor gaming" designu. Minimalistyczny prosty i co najważnIejsze - biały (macbook white body jest dobrym przykładem). Mogą być też niepełne białe (biało-czarne, biało-szare) lub szare. Fajnie też mieć podświetlaną klawiaturę (nie rgb, po prostu na biało) ŻADNEJ CZERWIENI, BARDZO NIE TOLERUJEMY KOLORU CZERWONEGO;

8) System operacyjny: Może być bez, może być z 7, 8 lub 10. Zależy czy się zmieści w cenie;

Kilka uwag:

1. Pkt 7 jest bardzo ważny!;

2. Laptop kupujemy z nadzieją że wytrwa 4-5 lat;

3. Dziewczyna ma tendencje do otwierania 25 okienek w przęglądarce i zostawiania włączonych aplikacji więc myślałem o tym żeby szukać laptopów z procesorami i7;

4. Widzę że dużo laptopów w takiej cenie oferuje GPU 940 mx, mam sporę wątpliwości co do tej karty, czy na potrzeby wypisane wyżej była by spoko?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grafika, design, adobe, 3d, projektant

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych