Skocz do zawartości

Laptop dla pracy graficznej 2D/3D ~3000 zł


Recommended Posts

Witam, poszukuje laptopa dla mojej dziewczyny przeznaczony na potrzeby graficzne /projetkowania w aplikacjach adobe (Photoshop, Illustrator, inDesign), a także na potrzebuje wizualizacji w 3D (blender, maya).

 

1) Kwota przeznaczona na zakup: 3000zł;

2) Laptop nowy/używany: najlepiej nowy. W przypadku używanego to tylko na fakturę;

3) Rozmiar matrycy: 15 cali;

4) Główne zastosowanie: pakiet Adobe i inne aplikacje do grafiki 2D i 3D (blender, maya);

5) Miejsce użytkowania: dom, szkoła;

6) Wymagania specjalne: dysk SSD (tak z 220gb), 16 gb RAM na start (może być 8), preferowane wejście VGA. Dvd-rom nie jest potrzebny. Mniej niż 3 kg waga;

7) Osobiste preferencje: Bardzo ważna jest estetyka, żadnego "pro leet razor gaming" designu. Minimalistyczny prosty i co najważnIejsze - biały (macbook white body jest dobrym przykładem). Mogą być też niepełne białe (biało-czarne, biało-szare) lub szare. Fajnie też mieć podświetlaną klawiaturę (nie rgb, po prostu na biało) ŻADNEJ CZERWIENI, BARDZO NIE TOLERUJEMY KOLORU CZERWONEGO;

8) System operacyjny: Może być bez, może być z 7, 8 lub 10. Zależy czy się zmieści w cenie;

 

Kilka uwag:

1. Pkt 7 jest bardzo ważny!;

2. Laptop kupujemy z nadzieją że wytrwa 4-5 lat;

3. Dziewczyna ma tendencje do otwierania 25 okienek w przęglądarce i zostawiania włączonych aplikacji więc myślałem o tym żeby szukać laptopów z procesorami i7;

4. Widzę że dużo laptopów w takiej cenie oferuje GPU 940 mx, mam sporę wątpliwości co do tej karty, czy na potrzeby wypisane wyżej była by spoko?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...