Skocz do zawartości

[S] Sprzedam GTX 970 MSI GAMING 4G OC


Recommended Posts

Witam serdecznie , jak w tytule mam na sprzedaż kartę graficzną firmy MSI a jest to GTX 970 w wersji OC

Co do samej karty jestem jej pierwszym właścicielem , zakupiłem ją w Sklepie blu-vison mieszczącym się w Tarnowskich Górach (woj Sląskie) dnia 04.14.2015 , wiec jak widać karta ma prawie 2 lata , sprzedawca dawał na nią 36miesiacy gwarancji co w efekcie daje jej jeszcze ponad roczna gwarancje  , sprawowała się bez najmniejszych problemów , nic nie piszczy, tryb pół-pasywny sprawuje się naprawdę świetnie , nawet pod obciążeniem była prawie nie słyszalna a to wszystko dzięki chłodzeniu Twin Frozr 5  , obsługiwała wydajnie takie gry jak GTA 5 czy też Watch Dogs 2 , nie wspominając o Wieśku 3.

 

c6fb48541202.jpg

 

Cena jaka mnie interesuje za tą sztukę to 750zł +kw (dla forumowiczów wysyłka za darmo)

 

Istnieje możliwość odbioru osobistego mieszkam w Zbrosławicach (wioska niedaleko Tarnowskich Gór)

chociaż też bywam w Katowicach / Gliwicach / Bytomiu wiec ewentualnie mogę ją dostarczyć osobiście do nowego nabywcy oczywiście jeżeli pochodzi z tych okolic .

 

Samą paczkę dobrze zabezpieczę (mam kartony i bąbelki po nowej karcie wiec paczka będzie dobrze zapakowana ) i wyślę kurierem DPD za pomocą portalu sendit.pl , ubezpieczoną na kwotę z paragonu czyli 1600zł

 

Wiecej zdjec

 

 

e0d4119fa5d9.jpg

 

 

aa83b01d0a17.jpg

 

 

abf72c2f0630.jpg

 

 

0df206f73bbb.jpg

 

 

b6e28b33c170.jpg

 

 

bee9cb33a26f.jpg

 

 

Zdjęcie Faktury

 

 

d0dd8ba68089.jpg

 

 

 

Zachęcam do kupna , w razie jakiś pytań zapraszam na pw

 

@Edit

 

Karta wstępnie zarezerwowana , czekam na przelew


@edit 16.03

 

Karta została sprzedana , dziękuje wszystkim zainteresowanym  // temat do zamknięcia

Edytowane przez Vako778
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...