Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Smartfon Huawei P8 Lite-problemy podczas ładowania.

huawei p8 lite bateria ładowanie problemy

Najlepsza odpowiedź MariuszB35PL, 13 marzec 2017 - 23:03

Jak masz gwarancję nie kombinuj tylko oddawaj do serwisu , jest szybki, mi p8 lite z uszkodzonym Bluetooth wymienili w ciągu jednego dnia na p9 lite. A jeśli masz po gwarancji i pada Ci bateria to wymiana jej kosztuje o ile się nie mylę 36 zeta. Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 heyimsuri

heyimsuri
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 22:23

Witam serdecznie!
Moim problemem jest fakt, iż poziom naładowania baterii w Huawei'u P8 Lite spada nawet podczas podłączenia do ładowania. Miałem ten problem już kilka tygodni temu, ale uznałem, że poczekam trochę i faktycznie, po kilku dniach przeszło. Niestety, teraz ten problem powrócił i szukam pomocy na tym forum. Jest jakaś opcja naprawienia tego samemu czy muszę odwieźć telefon do serwisu? Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

• 0

#2 MariuszB35PL

MariuszB35PL
  • Zapaleniec

• 1398 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 23:03   Najlepsza odpowiedź

Jak masz gwarancję nie kombinuj tylko oddawaj do serwisu , jest szybki, mi p8 lite z uszkodzonym Bluetooth wymienili w ciągu jednego dnia na p9 lite. A jeśli masz po gwarancji i pada Ci bateria to wymiana jej kosztuje o ile się nie mylę 36 zeta.

Użytkownik MariuszB35PL edytował ten post 13 marzec 2017 - 23:04

• 1

#3 jutjub

jutjub
  • Maniak

• 3562 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 23:36

Wysyłaj na gwarancję, samemu nic nie zrobisz
  • 1

#4 heyimsuri

heyimsuri
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 09:22

Dziękuję za odpowiedzi, zamykam.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: huawei, p8, lite, bateria, ładowanie, problemy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych