Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Nie wiem który telefon wybrać. Więc pisze tu bo może mi doradzicie:

1. Huawei p8 lite

2. Sony Xperia E6

3.Samsung Galaxy J3

4. LG K10

 

Najbardziej na ten moment przemawia do mnie sony więc nie wiem. Aktualnie na okres 2 tygodniu pożyczono mi Sony Xperie M4 i jestem z niej zadowolony. Jestem raczej wymagającym użytkownikiem, ponieważ korzystam z wielu aplikacji.

Link to post
Share on other sites

  • mój budżet : biore telefon na abonament i maksymalnie moge kupić z dopłatą do 100 zł i te telefony w tym przedziale się mieszczą

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : w salonie t mobile

nowy czy używany : nowy

preferowany rozmiar wyświetlacza : nie mam

preferowany system mobilny : android

do czego będę używać urządzenia : do aplikacji i czasami jakiś gier

najważniejsze wymagania : aparat i płynność działania telefonu

Link to post
Share on other sites

Miałem P8lite a żona ma K10. P8 lite jest wydajniejszy ale jakoś bardziej mi się podobał k10 żony. I o p8lite warto wiedzieć że dużo telefonów po jakimś czasie ma problemy z bluetooth. Mi z tego powodu wymienili na gwarancji na p9 lite. Bluetooth wysiadł po jakiś 14 mc. Ale tak jak mówię nie ma tego złego bo serwis Huawei jest za******y, cała wymiana gwarancyjna trwała ... uwaga jeden dzień ;).

Link to post
Share on other sites

Zawsze możesz wziąć telefon w abonamencie i go sprzedać. Wtedy możesz poszukać modelu, który Ci się podoba ;)

Jeśli interesowałyby Cię używane telefony to w granicach 600-700 zł możesz znaleźć fajne telefony na gwarancji np HTC One M9/LG G4

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

 

 

HTC One M9/LG G4

Teoretycznie wydajniejsze, ale M9 zmagał się z przegrzewaniem, więc zmniejszono taktowanie procesora (jest wolniejszy), a G4 zmaga się z bootlopem, padają płyty główne. Sporo sztuk jest wadliwych.

Już lepszym wyborem byłby Nexus 5X czy Moto  X Style 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...