Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

LG G3 nie włącza się (nagły problem)

lg g3 problem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 soticz

soticz
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 00:19

Dzień dobry,

Oto mój problem: mam LG G3 od jakiegoś czasu. Dzisiaj ni stąd ni zowąd zaciął się on na ekranie blokowania. Pomyślałem, że to pewnie tylko chwilowa "zwiecha". Telefon jednak nie reagował na dotyk, więc wyjąłem baterię i włożyłem z powrotem w celu ponownego uruchomienia. Z początku wszystko wyglądało ok (wyświetliło się logo LG i telefon zdawał się wczytywać system). Jednak urządzenie zgasło i nie reagowało na ponowną próbę włączenia (chyba. że po ponownym wyjęciu i włożeniu baterii). Podjąłem próbę hard resetu uruchamianego za pomocą kombinacji tylnych klawiszy, jednak telefon wyłączał się tak jak za każdym razem. Przeszukałem liczne fora oraz tematy i wiele osób sugeruje przy takich komplikacjach zawilgocenie telefonu. Moje urządzenie jednak nie miało styczności z wodą, więc wykluczam tę opcję. Moje obawy padają na płytę główną, co w tym wypadku jest chyba najgorszą okolicznością. Proszę zatem o radę i opinię. Przepraszam, jeśli zły dział i pozdrawiam.

• 0

#2 tomo27

tomo27
  • pcmr

• 475 postów
  • Miejscowość:z kontowni
  • 3DMark 06:10k

Napisano 11 marzec 2017 - 00:39

Bootloop, jeżeli masz gwarancję to oddaj, a jeżeli nie to po telefonie, chyba że chcesz się bawić w wymianę płyty głównej. 

• 1
<p>console peasant / psn: tomo_ktk27 / ss rival 310 / ck108 / hyperx cloud / s8 /

#3 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 11 marzec 2017 - 00:41

Miałem kiedyś coś podobnego o ile nie to samo. Wysłałem do serwisu i wymienili płyte główną.
  • 1

#4 soticz

soticz
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 00:52

Miałem kiedyś coś podobnego o ile nie to samo. Wysłałem do serwisu i wymienili płyte główną.

Ile kosztowała Cię wymiana płyty, bo z tego co wiem to chyba mało opłacalny interes?

PS: po paru godzinach (dokładnie przed chwilą) włączyłem telefon i uradowałem się, bo zaczął działać. Wszystko wydawało się być dobrze. Aż tu nagle znowu się zawiesił i wyłączył... 

Użytkownik soticz edytował ten post 11 marzec 2017 - 00:53

• 0

#5 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 11 marzec 2017 - 00:53

Nic mnie to nie kosztowało.
  • 0

#6 tabask021

tabask021
  • Jam Łasic

• 631 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 07:28

Sudden death to pojęcie się nazywa sam borykałem się z tym problemem sprawdź na innej baterii jak masz jak .
  • 1

PC i7 4790K + Fera 3 V2 | Gigabyte Z97X-SLI | 4x4 G.SKILL Ripjawsx 2133 DDR3 CL9| Gigabyte Winforce OC 1060 6 GB | Adata SU800 + WD Caviar 500GB + Samsung 750GB | Corsair VS550w | Advent 7204PL | Asus VG248QE | SPC M35 4xSPC 140 | Patriot V730 |SS Rival 310 | Bloody B-070 l Lenovo 15-ast

#7 Deusjarek

Deusjarek
  • Maniak

• 2016 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 09:23

Jeżeli masz gwarancję to oddaj (wymienią Ci płytę główną w ramach gwarancji za darmo),a jeżeli nie to wymiana płyty jest nieopłacalna.Sprawdź jeszcze na innej baterii,tak jak kolega wyżej napisał,bo może jednak padła bateria,a nie płyta główna.
  • 1

#8 soticz

soticz
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 10:15

Sudden death to pojęcie się nazywa sam borykałem się z tym problemem sprawdź na innej baterii jak masz jak .

Jeżeli masz gwarancję to oddaj (wymienią Ci płytę główną w ramach gwarancji za darmo),a jeżeli nie to wymiana płyty jest nieopłacalna.Sprawdź jeszcze na innej baterii,tak jak kolega wyżej napisał,bo może jednak padła bateria,a nie płyta główna.

No, niestety. Sprawdzałem na innej baterii. A gwarancji zdaję się, że nie mam więc sprawa słaba. Tak czy siak, dzięki wielkie za pomoc :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lg, g3, problem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych