Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 
We zeszłego tamtego roku poprosiłem was o złożenie komputera do 4500zł jednak z różnych przyczyn musiałem odłożyć zakup. Od tamtego czasu zmienił się trochę rynek, jak i również zmieniły się trochę moje wymagania. Zestaw będzie kupiony na firmę, więc muszę się zmieścić w 3500zł netto, powyżej tej kwoty musiał bym się bawić w amortyzacje, a szkoda mi na to czasu i nerwów. Dlatego planuję kupić kartę graficzną osobno, a całą resztę zmieścić w kwocie 3500 zł netto.

  • Zastosowanie komputera : Gry 30% (Wiesiek 3, Gta V), Programowanie 70% (NetBeans+ VS + Baza oraclowa + kilka serwerów uruchomionych w tym samym czasie) 
  • Maksymalna kwota : 3500 netto + 850 zł - budżet na kartę graficzną
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : W przeciągu dwóch tygodni
  • Których części potrzebuję : Budy
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Tak
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : 2560x1080 LG 25UM58-P
  • Specjalne wymagania : Cisza
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) 
  • Własna propozycja zestawu :

​​​amd-ryzen-7-1700 - 1589zł, gigabyte-ga-ab350-gaming-3 - 519zł, silentiumpc-pax-m70-pure - 279zł, Corsair 16GB (2x8GB) 3000MHz CL15 Vengeance - 519zł, Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny - 249zł, Goodram-240gb-25-sata-ssd-iridium-pro - 389zł, Microsoft Windows 10 Home BOX - 469zł. Razem 3263 netto.
Pozostaje jeszcze kwestia chłodzenia, obecnie nie ma praktycznie zestawów z dołączonym zestawem montażowym do am4, więc ważne jest aby chłodzenie otrzymało później wsparcie od producenta. Obecnie zastanawiam się nad dwoma: be quiet! Dark Rock 3 i Raijintek Tisis
Kartę najprawdopodobniej kupię taką: MSI Radeon RX 470 GAMING X - 849zł

  • Inne 

Z góry dziękuje za pomoc!

Edytowane przez rad1317
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...