Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam chciałem się dowiedzieć co jest przyczyną niskim i mocnymi spadkami fps w grze World of Tanks i co z tym zrobić?

Mój sprzęt:

Procesor: AMD fx 4300 3.8 GHz

Karta graficzna: GTX 1050ti

Płyta główna: MSI 760GMA-P34(FX)

Ram:4,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz

Edytowane przez lukasz2646
Link to post
Share on other sites

Co dla ciebie znaczy "niskie i mocne spadki fpsów", Ta gra siedzi w dużej mierze na 1 mocnym rdzeniu gdzie twój procek radzi sobie słabo ściągnij Msi Afterburner odpal Rivie i obserwuj czy karta jest wykorzystywana w 100% podczas spadków. 

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie będziesz zadowolony po zmniejszeniu detali to chyba zostaje już zmiana platformy. Bo jedynie szybsze procesory które można tam wsadzić to Phenom II X4 965 czy FX6300...a to i tak różnica kilu FPS-ów ...więc chyba nie warto. No niestety procki serii FX na WOT-cie słabo działają. 

Link to post
Share on other sites

Masz grę na SSD czy HDD?

Nie wiem na czym trik polega, ale objawy były podobne - płynie, płynnie, a nagle spadek (jakby coś doczytywał). Od kiedy wymieniłem stary dysk na SSD WoT zawsze chodzi płynnie.

Edytowane przez rbialo
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Możesz jeszcze włączyć potrójne buforowanie w opcjach gry ale kod tego shitu jest tak zle zoptymalizowany że praktycznie co patch pojawiają sie nowe błędy dlatego ogólnie zdecydowanie odradzam zbytnie angażowanie się w tą loterię.

Edytowane przez wojtec.tec
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...