Skocz do zawartości

Drukarka do sporadycznego wydruku


Recommended Posts

Witam,

     Szukam drukarki w przedziale cenowym 500- 600zl. Dobrze żeby urządzenie posiadało skaner, możliwość podłączenie do sieci WiFi oraz żeby miała małe gabaryty, ogranicza mnie miejsce. Wydruk w kolorze, duplex i faks nie są mi potrzebne. Drukarki będę używał sporadycznie dlatego nie chcę mieć problemu z zasychającym tuszem. Rozważam zakup drukarki laserowej lub atramentowej z głowicami  wbudowanymi w  tusze. Prosił bym o jakieś sugestie, bo nie wiem jaki model wybrać.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Myślę, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie drukarka laserowa, zobacz sobie Brothera DCP-1610WE, jest to małe urządzenie, tonery do niego są naprawdę tanie i z ich dostępnością też nie ma problemu

a jest funkcja wifi?

Edytowane przez luk25
Link to post
Share on other sites

a jest funkcja wifi?

Tak, proszę, tu masz specyfikację https://www.sferis.pl/urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-1610we-dcp1610weap1-p365752

Drukarka do Brothera spełniała by moje oczekiwania. A co myślicie o drukarce Samsung M2070W?

Z tego co się orientuję, to do samsunga masz chyba dużo droższe tonery ale za to zintegrowane z bębnem chociaż nie wiem, czy mimo to nie opłaca się bardziej wymieniać ten bęben co ok 10 tys stron i kupować toner taniej

Link to post
Share on other sites

Jak rzadko drukarki będziesz używał to nie masz się co bębnem martwić, grunt to tanie zamienniki a takich do brothera jest spory wybór

Dokładnie, tym bardziej, że mimo iż producent zaleca wymianę bębna co 10 tys stron to i tak po przekraczaniu tej liczby jeszcze długu jakość wydruku jest ok

Link to post
Share on other sites

Ja spokojnie bez wymiany bębna w broherze drukowałem po przekroczeniu tych 10 tys stron, dopiero później już wymieniałem po dłuższym czasie, jak mało się drukuje to nawet koszty zamienników nie są jakoś mega ważne, ale wiadomo, że to też jednak istotna kwestia na dłuższą metę, dlatego też brother będzie dobry. Cenowo zamienniki wychodzą w przypadku brotherów bardzo dobrze, ja do mojego kupuję zawsze zamienniki Dobretonery, a jeśli chodzi o koszty samego urządzenia to w granicach 500zł można dostać świetną drukarkę z wifi - przykładowo Brothera DCP-1610WE

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...