Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe ~50zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez RafiXll,

Recommended Posts

Budżet: +/- 50zł

 

Czego potrzebujesz? Słuchawki dokanałowe

 

Przeznaczenie: gry, filmy, muzyka (do wszystkiego)

 

Źródło : laptop HP Pavilion g6 - i3, zintegrowana karta; telefon samsung galaxy note 2
 

Oczekiwania: Chcę aby dźwięk dobrze było słychać, z której dochodzi strony (CS:GO), aby były dość wytrzymałe, a dźwięk nie musi być perfekcyjny.
 

Inne: Czy za taką cenę da się coś porządnego kupić? Moje poprzednie słuchawki to były Razery Hammerhead PRO, które na Allegro dorwałem za 50zł, nie były zbyt wytrzymałe - po 0,5 roku jedna ze słuchawek się rozpadła. Razery te ^^^ były całkiem niezłe co do kwestii dźwięku, da się dorwać coś podobnego za cenę 50zł?
 

 


Budżet: +/- 50zł

 

Czego potrzebujesz? Słuchawki dokanałowe

 

Przeznaczenie: gry, filmy, muzyka (do wszystkiego)

 

Źródło : laptop HP Pavilion g6 - i3, zintegrowana karta; telefon samsung galaxy note 2
 

Oczekiwania: Chcę aby dźwięk dobrze było słychać, z której dochodzi strony (CS:GO), aby były dość wytrzymałe, a dźwięk nie musi być perfekcyjny.
 

Inne: Czy za taką cenę da się coś porządnego kupić? Moje poprzednie słuchawki to były Razery Hammerhead PRO, które na Allegro dorwałem za 50zł, nie były zbyt wytrzymałe - po 0,5 roku jedna ze słuchawek się rozpadła. Razery te ^^^ były całkiem niezłe co do kwestii dźwięku, da się dorwać coś podobnego za cenę 50zł?
 

Link to post
Share on other sites

Nie ma czegoś takiego, jak bycie pewnym po recenzji i trzeba sobie z tego zdać sprawę. Recenzent może inaczej patrzeć na słuchawki niż my i tutaj zacznie się rozjazd oczekiwań i tego co dostaniemy.

 

Mrice ogólnie robią podobno niezłe słuchawki, ale jakoś wiele się o nich nie słyszy nawet na takim mp3store.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Słuchawki grają przyzwoicie :) jak na cenę 60zł to gniotą moje stare r1 ... grają czysto i płasko ( w sensie że nic nie wybiega poza margines ) Nie ma nasrane basu średnie są nawet nawet i wysokie bez syczenia :)

Edytowane przez RafiXll
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...