Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Aim sc 808 sie wyłącza podczas grania (czasami)

Aim sc 808 Aim Karta dźwiękowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 darkcreed123

darkcreed123
  • Amator

• 28 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 19:38

witam tak jak w temacie. Podczas grania nie częsta ale tak raz na 5 odpaleń gry , karta dźwiękowa się wyłącza i nie ma dźwięku i mikrofon też nie działa jedynie co pomaga to reset kompa.Może to głupio zabrzmi ale ostatnio mi się też wyłączała podczas używania push to talk w grach :( .Jest to bardzo wkurzając. Proszę o pomoc i z góry dziękuję  :D 

P.S Stery do karty byly 3 razy reinstalowane

• 0

#2 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7543 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 01 marzec 2017 - 20:06

To jest ten słynny problem, który dotyka kartę, nie pozostaje tobie nic innego jak odesłać na gwarancje.

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7450 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 01 marzec 2017 - 21:48

Spróbowałbym przed odesłaniem w innym slocie.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#4 darkcreed123

darkcreed123
  • Autor tematu
  • Amator

• 28 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 21:51

wszystkie  inne slotki zajęte :( 

ale i tak to mam pod slot graficzny 

• 0

#5 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4486 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 01 marzec 2017 - 22:10

spróbuj pogrzebać w zarządzaniu energią nieraz pomada
i popatrz po opcjach w biosie dotyczących dodatkowego slotu na karte

• 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#6 darkcreed123

darkcreed123
  • Autor tematu
  • Amator

• 28 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 22:45

magistrala pci express-zarządzanie energią zależnie od stanu linku. I jak tutaj dałem wyłącz może to mieć jakiś wpływ ?

opóźnienie pci ustawione na 32 i nic tam nie ruszać? 

• 0

#7 FeX

FeX
  • Nieudaczny parapet audiofilski

• 4289 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 07:16

Jak nie narzekałem na kartę długi czas, tak teraz czasem zwyczajnie nie uruchomi się wraz z pecetem. Karta jest wtedy niewidoczna, a restart peceta nie zawsze pomaga.

• 0

Recenzje: SS RAW Prism / HyperX Cloud / HyperX Cloud Drone / Chińskie słuchawki, czyli tanio i dobrze

AIM SC808 - z czym to się je? / ISK HP-580

Ekspert działu: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie ekspertów

Audio: SC808, ISK HD9999, SOMiC V2Recab + Vel Earpads, VE MONK+, Qian69, MS16, ShareMe Mixcder Pro, Bluedio TM

i7 7700K + NH-D15 / XFX RX580 GTS XXX OC+ / ASRock Z170 Extreme4 / 2x8GB LPX 3000MHz / Plextor M5S 128GB / XFX Core 650W

#8 darkcreed123

darkcreed123
  • Autor tematu
  • Amator

• 28 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 14:29

Jak nie narzekałem na kartę długi czas, tak teraz czasem zwyczajnie nie uruchomi się wraz z pecetem. Karta jest wtedy niewidoczna, a restart peceta nie zawsze pomaga.

Przerabiałem już ten problem jest to jedna z wad tej niby dobrej karty, resetowanie zawsze powoduje ze karty po włączeniu nie wykrywa. Wtedy dobrym sposobem jest uruchomienie komputera ponownie lub zamknięcie  systemu i włącznie ponownie ;)

• 0

#9 mutissj

mutissj
  • MuTi

• 2864 postów
  • Miejscowość:Zgorzelec
  • 3DMark 06:39,500

Napisano 04 marzec 2017 - 12:32

To tak jakby łączenia poszczególnych układów padały na karcie, (zimne luty czy coś w tym stylu)

nie którzy pisali, że po odłączeniu karty córki problemy znikają

tutaj zbiór problemów i rozwiązań:

http://www.audiofana...ow-z-aim-sc808/

• 0

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Aim sc 808, Aim, Karta dźwiękowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych