Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z połączeniem z XBOX Live X360

8015190E xbox360 x360 błąd połączenia xbox live

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 adamsio

adamsio
  • Nowicjusz

• 16 postów

Napisano 01 marzec 2017 - 15:33

Witam serdecznie,

posiadam konsole X360 ale ostatnimiczasy pojawił się kłopot, gdyż wyświetla mi się błąd połączenia z XBOX Live. utrudnia to korzystanie z konsoli bo nie można wówczas korzystać z przeglądarki bądź Youtube.

Xbox wyświetla błąd 8015190E, znalazłem na stronie XboxLive poradniki i po próbach nic a nic się nie zmieniło.

Poradnik 1:

http://support.xbox....r-code-8015190e

Piszą iż powody mogą być takie:

Te komunikaty mogą oznaczać jedną z następujących możliwości:

• Wystąpił tymczasowy problem z usługą Xbox Live.
  • Twoje konto Xbox Live zostało tymczasowo zablokowane, ponieważ system wykrył podejrzaną aktywność.
  • Profil przechowywany na konsoli Xbox 360 jest uszkodzony.
  • Zalogowano się za pomocą innego profilu

Ale raczej tymczasowy bład nie trwa od 2 mcy (a tyle czasu temu zauważyłem kłopot), Xbox nie jest przerobiony i używałem tylko ori gry wiec cóż podejrzanego mogło by się dziać a na tym xboxie nigdy nie używałem innego konta niż to. Co do uszkodzenia profilu na pamięci okej, zrobiłem tak jak w poradniku i wyczyściłem pamieć podręczną nic nie pomogło a nawet zrobiłem format pamięci na PC i z czystym pendrive'm także to samo się pokazuje.

Robiłem także krok po kroku co tu:

http://support.xbox....-error-solution

Również bez skutku.

Oto screeny tego co pokazuje Xbox i dane konsoli:

https://www.dropbox....UqW36X3Kda?dl=0

Dodam że nic sie nie zmieniło (ani router ani nic innego) ani nic nie majstrowałem przed zaistnieniem błędu a wcześniej działało wszystko jak należy, a teraz przez błąd połączenia po formacie pendrive będącego pamięcią nie mogę zalogować się z powrotem do tego konta ani utworzyć nowego.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziekuję.

• 0

CPU: Intel Core I5 4460 3.2GHz RAM: GoodRAM 8GB DDR3 GPU: Asus Radeon R9 270X 2GB MOBO: AsRock Fatal1ty H87 PSU: Corsair VS550

#2 adamsio

adamsio
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 16 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 21:14

Może przyda się potomnym.

Dzwoniłem do MS w sprawie problemu, zapewniała mnie z to problem z portami i mam skontaktować się z dostawcą internetu.

Zadzwoniłem więc do orange gdzie zapewnili mnie, że nie blokują oni portów które Pani z Xbox podała, natomiast mogę spróbować wpisać zmiany aby odblokować wszystkie.

Wiec wg instrukcji odblokowałem wszystkie porty i przy okazji wyłączyłem łączenie przez protokół ipv6 i wszytsko działa jak należy. Skoro porty wg. Orange były odblokowane domyślam się ze przyczyną był właśnie protokół ipv6.

Pozdrawiam,

• 0

CPU: Intel Core I5 4460 3.2GHz RAM: GoodRAM 8GB DDR3 GPU: Asus Radeon R9 270X 2GB MOBO: AsRock Fatal1ty H87 PSU: Corsair VS550

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 8015190E, xbox360, x360, błąd połączenia, xbox live

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych