Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie,

posiadam konsole X360 ale ostatnimiczasy pojawił się kłopot, gdyż wyświetla mi się błąd połączenia z XBOX Live. utrudnia to korzystanie z konsoli bo nie można wówczas korzystać z przeglądarki bądź Youtube.

 

Xbox wyświetla błąd 8015190E, znalazłem na stronie XboxLive poradniki i po próbach nic a nic się nie zmieniło.

 

Poradnik 1:

http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-360/errors/error-code-8015190e

Piszą iż powody mogą być takie:

Te komunikaty mogą oznaczać jedną z następujących możliwości:

  • Wystąpił tymczasowy problem z usługą Xbox Live.
  • Twoje konto Xbox Live zostało tymczasowo zablokowane, ponieważ system wykrył podejrzaną aktywność.
  • Profil przechowywany na konsoli Xbox 360 jest uszkodzony.
  • Zalogowano się za pomocą innego profilu

Ale raczej tymczasowy bład nie trwa od 2 mcy (a tyle czasu temu zauważyłem kłopot), Xbox nie jest przerobiony i używałem tylko ori gry wiec cóż podejrzanego mogło by się dziać a na tym xboxie nigdy nie używałem innego konta niż to. Co do uszkodzenia profilu na pamięci okej, zrobiłem tak jak w poradniku i wyczyściłem pamieć podręczną nic nie pomogło a nawet zrobiłem format pamięci na PC i z czystym pendrive'm także to samo się pokazuje.

 

Robiłem także krok po kroku co tu:

http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-360/networking/connection-error-solution

 

Również bez skutku.

 

Oto screeny tego co pokazuje Xbox i dane konsoli:

https://www.dropbox.com/sh/8o6d1qnwftu447k/AACUpN7hfiT-saYUqW36X3Kda?dl=0

 

Dodam że nic sie nie zmieniło (ani router ani nic innego) ani nic nie majstrowałem przed zaistnieniem błędu a wcześniej działało wszystko jak należy, a teraz przez błąd połączenia po formacie pendrive będącego pamięcią nie mogę zalogować się z powrotem do tego konta ani utworzyć nowego.

 

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziekuję.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Może przyda się potomnym.

 

Dzwoniłem do MS w sprawie problemu, zapewniała mnie z to problem z portami i mam skontaktować się z dostawcą internetu.

 

Zadzwoniłem więc do orange gdzie zapewnili mnie, że nie blokują oni portów które Pani z Xbox podała, natomiast mogę spróbować wpisać zmiany aby odblokować wszystkie.

 

Wiec wg instrukcji odblokowałem wszystkie porty i przy okazji wyłączyłem łączenie przez protokół ipv6 i wszytsko działa jak należy. Skoro porty wg. Orange były odblokowane domyślam się ze przyczyną był właśnie protokół ipv6.

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...