Skocz do zawartości

Karta Graficzna do I5


Recommended Posts

Witam, szukam Karty Graficznej do mojego Procka I5 4460 3.2ghz, zależy mi na Battlefield 1 i na grze Ghost Recon Wildlands. W Ghost Recon nie grałem więc nie wiem jak wygląda tam sytuacja. Ale z obecną GTX 750 i I5 4460 3.2ghz w becie Battlefielda 1 na pustynii miałem 70-100fps nie raz spadki do 10fps ale grafika była Niska i troche z gry nie czerpałem radości.
Moje oczekiwania to w BF1 stałe 60fps na Wysokich a w Ghost Recon Wildlands też te 60fps na wysokich albo nawet na ultra :D
Sprzęt:
I5 4460 3.2GHZ
8192RAM
DirectX11
Dysk 1TB

Link to post
Share on other sites

do bf1 np starczy gtx 1060 6gb na ultra o ile procek nie będzie ograniczał ,natomiast do GRW to na razie nie wiadomo mi na i7 6700ki gtx 1060 na bardzo wysokich nie trzymała stałych 60 klatek może poprawią optymalizacje ale nie licze na spory przyrost fps bo  gra z otwartym światem i katuje gpu

Link to post
Share on other sites

Co można zepsuć otwierając panel boczny obudowy? Dwie śrubki, schodzi panel boczny, patrzysz co to za zasilacz, zamykasz - nie ma się czego obawiać. Jak nie wiadomo co tam siedzi, czy to nie jakaś bomba zegarowa - to wstrzymałbym się z jakąkolwiek wymianą karty.

Link to post
Share on other sites

To proste,krótka instrukcja:

 

1. Szukacz śrubokręta u sąsiada,taty czy wujka

2. Musi pasować do śrubek czyli pewnie krzyżak ;p ( nie płaski).

2. wkładasz końcówkę śrubokręta kręcisz w odpowiednią stronę aby odkręcić prawdopodobnie dwie śrubki.

4. gdy już odkręcisz to rękami zdejmujesz obudowę i patrzysz zasilacza i masz napisane moc,nazwę zasilacza.

5. i robisz wszystko tak jak w poprzednich punktach aby przykręcić z powrotem :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...