Skocz do zawartości

Jaki zasilacz modularny do zestawu.


Recommended Posts

Witam. Poszukuję jakiegoś zasilacza modularnego do komputera, ponieważ obecnie mam xfx ts 550w i wydaje mi się, że już powoli niedomaga + kable w budzie do tragedia. Zestaw to gtx  

karta graficzna -1070 gamerock palita, 
procesor -i7 6700k -  jeszcze nie podkręcony, 
płyta główna - asus maximus viii ranger, 
ramy 3000mhz cl15. 
monitor lg 24gm77-b
chłodzenie dark rock 3
obudowa  pax m70 silentiumpc
Reszta dupereli to wiadomo, myszka, klawiatura, słuchawki, drukarka, napęd, 3x wentylator w obudowie

Komputer raczej już nie będzie rozbudowywany, lecz będzie podkręcany. Jeśli chodzi o budżet to bardziej opcja cena/jakość/opłacalność będzie ważniejsza.  Macie jakieś propozycje ?

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
obecnie mam xfx ts 550w i wydaje mi się, że już powoli niedomaga + kable w budzie do tragedia. 

Mocy tu nie ma prawa zabraknąć, co się z nim dzieje ?

 

 

Macie jakieś propozycje ?

W kwocie ?

Na czym CI zależy, cisza i modularność RM550X.

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Corsair będzie cichszy i ma dłuższą gwarancję.

Z ciekawych zasilaczy masz jeszcze w tej cenie Seasonic PRIME Gold 650W z 12 letnią gwarancją, nie będzie tak cichy jak Corsair ale jest lepiej wykonany.

Oba zasilacze mają tryb hybrydowy.

 

Wiadomo że korsarz pozostaje bez wentylatora, nawet pod kontrolowanym obciążeniem.

W seasonicu  wentylator zaczyna kręcić, gdy obciążenie przekracza 50% ale i tak jest bardzo cichy.

Co do gwarancji, corsair ma 10 lat a seasonic 12- oba na plus.

 

Oba ta zasilacze beda bardzo dobrym wyborem, ale seasonic tutaj wygrywa. Seasonic to lepsza platforma i stabilniejsza.

 

A co do G2 i RMX - G2 jest lepiej zrobionym zasilacze  za ta cenę. a takze  gwarancja i obsługa klienta jest naprawdę porządna.Ale RMX daleko nie odchodzi od tego zasilacz i jest cichszy.

 

co moge polecic z  bardzo cichych zasilaczy to Enermax Platimax albo Be Quiet P11.

 

Co nie wezmiesz, bedziesz bardzo zadowolony.

 

Z kablami nie bedzie problemow,  są dosyć sztywne, ale łatwo je odpowiednio dogią(to jest norma w seryjnych zasilaczach)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Ołjejor
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...