Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Ktoś posiada Quadro FX 3800 (43V589)?

quadro fx 3800 lenovo firmware ibm

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 amichalecki

amichalecki
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 22 luty 2017 - 14:12

Hej, 

poszukuje firmware'u do karty graficznej Lenovo Quadro FX 3800 w wersji 62.00.6A.00.02 (chyba ...03 też może być). Prawdopodobnie mój serwer może przyjąć tylko taką kartę, a ja mam wersję z manufaktury HP z firmwarem 62.00.6F.00.03. Chcę sprawdzić czy zmiana vbiosu pomoże, czy i tak musze kupić nową kartę. 

Jeżeli ktoś posiada taką kartę to chyba jak skopiuje z niej ROM to powinno wystarczyć (np. przy pomocy programu GPU-Z?). Nie znam się na tym za bardzo więc spekuluje. Każda pomoc mile widziana, w każdym razie zależy mi, żeby serwer pomyślał, że ta karta wyszła z manufaktury Lenovo o ile to możliwe (bo może to kwestia jakiś podpisów cyfrowych, które nie siedzą w romie albo coś, no mówie, moja wiedza na tym polu jest znikoma). 

Pzdr. :D

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: quadro, fx 3800, lenovo, firmware, ibm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych