Skocz do zawartości

Modernizacja komputera - więcej fps w csgo


Recommended Posts

Siemka :)

Moze ktos pomoze.. chce zwiekszyc ilosc FPS w cs go. Jestem na kupnie Karty graficznej lub procesora lecz sklaniam sie ku karcie bo sam procesor nie wydaje mi sie taki zly. Prosze o rade czy kupic i jesli tak to jaka karte taka do 600 zl max? Mam aktualnie 120 +/- FPS w grze a gram na srednich ustawieniach w cs. Jesli juz kupie dobra karte to ile moze mi wzrosnac fps? Ewentualnie co zmienic w moim komputerze aby uzyskać jakieś 30 FPS więcej ? Chce kupić monitor 144 Hz więc stałe fps koło 150 by się przydało mieć :)

 

Parametry mojego sprzetu:

Procesor: Intel Xeon CPU E3-1220 V2 @ 3.10 GHz x4,

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti 1GB,

Płyta Głowna: MSI H61M-P20,

RAM: 8 GB DDR3 1333MHz,

Zasilacz: 500 W.

 

Z gory bardzo dziekuje.

Link to post
Share on other sites

Jaki masz monitor? Jakie ma wejścia sygnału?

 

Z nowych kart polecałbym gtx 1050 2gb od około 530pln 

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-2gt-oc-2gb-gddr5-128-bit-dp-hdmi-dvi-d-box-975441/

 

lub dozbierać do gtx 1050ti 4gb

https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-1050-ti-stormx-4gb-gdddr5-128-bit-hdmi-dp-dvi-box-ne5105t018g1f-975444/

 

warunek jest taki że monitor musi posiadać cyfrowe wejście obrazu więc dvi, hdmi lub dp.

Do analogowych monitorów szedłbym w używki bo nie jestem zwolennikiem przejściówek i czasami są z nimi problemy ale oczywiście można użyć przejściówki aktywnej (konwertera) np. z hdmi na vga lub z dp na vga koszt około 20-30pln za najtańsze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

cs;go wymaga nie super karty a stabilnego i wydajnego procka , ja mając a10-5800k (4x 3,80Ghz  z geforcem gtx 970 4gb)  mam spadki ponizej 100fps .. w swoich tematach proszę o pomoc ale nikt nie ma na to ochoty :(

 

full na low oraz ustawienia grafiki 3d wszystko pod cs , system tak samo , jednak sie okazało że procesor taki super nie jest jakim się dla mnie wydawał

Edytowane przez paweldu
Link to post
Share on other sites

Grasz w fullhd prawda? Jakim cudem masz taki niski fps na tej karcie? To na pewno nie ona jest tutaj problemem jeżeli chodzi o granie w csgo.

Dokładnie na full HD gram ustawienia średnie w cs go :) nie wiem czemu mam tylko 120 fps.. na low grafie nie chce grać. Średnia mi starcza ale FPS ciągle za mało aby kupić monitor 144 Hz :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Zasilacz ATX 2.01 BANDIT 500W 12cm coś takiego mam

 

Warto pomyśleć nad czymś pewniejszym

 

Sprawdź zużycie CPU oraz pamięci. Możesz masz pełno syfu w tle i Ci katuje procesor. To też może być problem.  


 

 

cs;go wymaga nie super karty a stabilnego i wydajnego procka , ja mając a10-5800k (4x 3,80Ghz  z geforcem gtx 970 4gb)  mam spadki ponizej 100fps .. w swoich tematach proszę o pomoc ale nikt nie ma na to ochoty

 

Naprawdę nie wiem jakim cudem wylądowałeś na takiej konfiguracji.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...