Skocz do zawartości

Porady i sugestie odnośnie mojego kanału YT:)


Recommended Posts

Witam serdecznie  :) Nie będę owijał w bawełnę, chciałbym Was poprosić o obiektywną ocenę mojego kanału opierającego się o serię z Don't Starve. https://www.youtube.com/channel/UCf-S-2_MfJCEkECzYxlTVjA

 

Szczególnie zależy mi na :

 

-Długość materiałów powinna mieć : 20 / 25 / 30 min?

-Co z jakością dźwięku, bardzo ciężko samego siebie ocenić

-Sam obraz jest dobry czy jeszcze nad nim popracować?

-Co wydaje się ciekawsze: podstawka czy DLC do oglądania?

Ostatnie ale równie ważne  :)

 

-Czy według Was materiał jest prowadzony dobrze czy powinno być coś zmienione ?

Serdecznie dziękuję za pomoc a moderatorów proszę o nieusuwanie tego tematu  :)

Link to post
Share on other sites

Pozwoliłem sobie zmienić nazwę tematu, 

 

 

Obraz jest trochę ciemny, 

Staraj się panować nad "eeee", "yyyy"

Przygotuj sobie jakieś zapychacze czasu, jeśli nie wiesz co powiedzieć możesz opowiadać jakieś ciekawostki nawiązujące do gry - generalnie dobrze mieć scenariusz, wiesz co chcesz zrobić w danym odcinku i to robisz a publiczność śledzi jak Ci idzie.

Ścisz odrobinę grę

Może trochę bardziej czytelne i różnorodne thumbnailsy?

 

 

Planujesz jeszcze jakieś gry?

Link to post
Share on other sites

W takim razie obraz postaram się poprawić podczas postprodukcji.

Co do tego "eee"  "yyy" bardzo ciężko mi nad tym zapanować bo często mam jedną myśl a rozgrywka wymaga już następnej i łapie laga  :P

Odnośnie scenariusza, ta rada chyba mi się najbardziej podoba bo faktycznie wszystko szło tu spontanicznie i czasem odcinek to było tylko bieganie od punktu A do B.

Niesamowicie dziękuję za pomoc z dźwiękiem, mam z tym największy problem bo ciężko obiektywnie ocenić czy jest już dobrze czy nadal wymaga pracy.

Odnośnie thumbnailsów, tutaj pojawia się nieco problem czasu i samych umiejętności. Odcinki staram się robić codziennie i sam gotowy odcinek to czas rzędu około 90 minut (30 renderowanie) a  thumbnailsy przynajmniej teraz gdzie nie jestem zaznajomiony z programem graficznym i najpierw oglądam poradniki a potem robię to coś koło 40-60 min. Jeśli miałbym się do tego zastosować to pewnie będę musiał wypuszczać rzadziej materiały choć na pewno masz rację, ważniejsza jest ich jakość a nie ilość  :)

 

Inne gry...na pewno lecz to na przestrzeni czasu ponieważ aktualnie bardzo wiele przyjemności daje mi rozgrywka w Don't Starve.

 

Serdecznie dziękuję właśnie o tego typu odpowiedź mi chodziło  :) 

Ps

 Najnowszy odcinek jest już nagrany dlatego będę mógł zastosować się do wyżej wymienionych rad dopiero od następnego :/


Właśnie jestem w trakcie renderu odcinka 8 :) podrzucę za jakiś czas prywatny link i liczę na ocenę czy dobrze zastosowałem się do wyżej wspomnianych porad i sugestii :)


Starałem się jak mogłem, nie znalazłem czasu tylko na thumbnails ale na dniach pojawią się lepsze grafiki :)

Teraz jest lepiej czy gorzej ? ,,eee" i ,,yyy"- ciągle nad tym pracuję  ;) 

Link do niepublicznego filmu https://youtu.be/H6BxSGVEubY

Edytowane przez rastashaggy
Link to post
Share on other sites

Ta reklama pojawi się kiedy doprowadzę swój materiał do perfekcji  :D  lepiej później niż teraz dla 5 osób  :rotfl:

Proszę śledź ten temat żebym za 5 miesięcy mógł dać link w którym promuję forum i spełniam obietnicę to będzie dodatkowa samo motywacja   8-)

Edytowane przez rastashaggy
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...