Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Tablet do pracy ewentualnie laptop 2w1

2w1 tablet laptop konwertowalny praca mobilny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Shaq3134

Shaq3134
  • Nowicjusz

• 21 postów

Napisano 18 luty 2017 - 21:00

• mój budżet : Tablet - 1500 Lapek 2w1 - 3000 (max 3500 jak warto)
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Obojętnie
  • nówka czy używka : Nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : Bez znaczenia ale FHD z dobrym odwzorowaniem kolorów (fotografia jako hobby)
  • preferowany system mobilny : Odpowiedni do zastosowań
  • do czego będę używać urządzenia : Dokumenty tekstowe z wykładów (pisanie + czytanie), YT, przeglądanie neta, cs:go
  • moje najważniejsze wymagania : Wykonanie, ekran, płynność, ma wystarczyć na 3-4 lata
  • rodzaj połączenia z internetem : Wi-Fi + LTE

Poszukuję urządzenia jak wyżej. Obecnie mam y580 na i5 i rozważam albo dokupić tablet, na którym da się pracować albo sprzedać i kupić nowy laptop tylko bardziej mobilny, który wytrzyma kilka godzin bez prądu i pociągnie CS:GO na monitorze FHD. Czasami obrabiam zdjęcia i sporo ich oglądam więc ekran, który nie wypali oczu byłby miłym dodatkiem.

Polecicie coś?

• 0

#2 anhus

anhus
  • Zapaleniec

• 1349 postów

Napisano 24 luty 2017 - 14:52

A jaki budżet na tą inwestycje? Moim zdaniem dobrym wyborem byłby taki Lenovo Yoga. Ale to wszystko zależy od $

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 2w1, tablet, laptop, konwertowalny, praca, mobilny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych