Skocz do zawartości

iPhone 5s vs Huawei P9 Lite


Recommended Posts

Przesiadając się z iphone na andka możesz z czasem odczuć irytujące mulenie i zacinanie systemu\telefonu.

 

Jeżeli potrzebujesz większego ekranu (np. dla mnie 5s jest za mały), i więcej pamięci P9 Lite ma slot na kartę pamięci to dobra opcja.

 

Ewentualnie może po prostu chcesz nowego systemu ?

 

W sumie mało napisałeś i nie wiadomo czego oczekujesz. 

Link to post
Share on other sites

Myśle ze 5s nie jest juz żadnym wyznacznikiem szybkości. Odpalając np Messengera, telefon muli.

 

Oczekiwałbym większego ekranu i szybkości działania na tym samym poziomie co 5s (bo nie jest zle).

 

Bateria tez musi mieć poziom przynajmniej 5s.

 

Brakuje mi tez slotu na karty SD.

Link to post
Share on other sites

P9 Lite spełni Twoje oczekiwania. Weź tylko wersję z 3GB pamięci ram. Bateria jest również dość mocna, ogólnie nie zawiedziesz się.

 

Jeżeli nie będziesz instalował na niego głupot i co jakiś czas czyścił to powinno być dobrze. 

 

Nie oczekuje jednak od androida płynności działania jak na ios lub wp.

Link to post
Share on other sites

Myśle ze spokojnie p9 lite cię nie zawiedzie, sam zmieniam dość często telefony w tym przesiadam się z iOS na andka i spowrotem. Przede wszystkim urządzenia od Apple, te stare oczywiście mimo iż chodzą płynnie to nie dość szybko, nie zawiesza się i nie skrzacza przy otwieraniu apki ale za to otwieranie fejsa czy messengera na iPhone 6, czyli telefonie na aukcjach wartym po 1200 zł trwa po kilka sekund czasem więcej... tragedia...

 

P9 lite napewno cię nie zawiedzie. Jak chcesz naprawdę szybkiego andka bierz Nexusa 5x w tej cenie kupisz używkę 32 GB, miałem takiego i jest to świetny telefon mega szybki i płynny, z bardzo dobrym aparatem, rewelacyjnym czytnikiem, jedynie jakość wykonania jest kiepska ale gdyby to przeboleć to telefon niemalże idealny jak na cenę 750-800 zł za uzywke

Link to post
Share on other sites

Byłem dziś w Saturnie. W lewej ręce miałem P9 Lite, w prawej mojego 5s. W tle wszystkie procesy ubite. 

Sprawdzałem szybkość działania przeglądarki równocześnie klikając np. wp.pl, onet.pl. 

Telefon z 2013 roku otwierał je zauważalnie szybciej, a przy tym się nie przycinał. Przy szybkim przeglądaniu takiego wp/onetu P9 Lite mulił, np. jak kliknęło się news i klepnęło się "powrót" - jakby myślał czy teraz wrócić, czy zostać, czy może jeszcze coś innego.

Wygląd telefonu - tył ładny, ale przód nie powalał. 

Klawiatura do pisania SMSów też działała IMO gorzej niż 5s - mimo, iż ten jest 1 cala mniejszy, ale to pewnie kwestia przestawienia się.

Dopiero jak chwyciłem Galaxy S7/6s to poczułem, że jest to coś bezsprzecznie lepszego i półkę wyżej niż 5s. 

Mam mieszane wrażenia. Myślę, że poczekam aż stanieje 6s 32-64gb do jakiejś zdrowej wartości... 

64 bitowy iOS 1gb ram ciągle daje radę. 

Edytowane przez mst1622
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...