Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 Kiedy Premiera?


Recommended Posts

Mam nadzieję że osoby jadące po Crysis 2 będą solidarne i zjadą B3 tak samo za wręcz skandalicznie niskiej jakości tekstury które na gameplayu wyglądają jak totalna kupa :)

Swoją drogą znów pokazali to samo

Kupić kupię napewno bo taki sposób prowadzenia gry jaki zawsze reprezentowała seria Battlefield i BC2 to coś zdecydowanie dla mnie ale coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że wystarczy ludziom powiedzieć, że konsola dostanie port z PC i już mają klapki na oczach... Gampelay (multi) na bank będzie niszczył, grafika tez będzie trzymać poziom ale jakieś zachwyty, które co poniektórzy prawią jaka to grafa nie jest nieziemska to już jest fanboystwo na całego... puki co jest to BC2 z lepszym oświetleniem... Tekstury jak już pisałem wcześniej to tragedia, skrypyt jak walące się budynki zdecydowanie lepiej wyglądają w C2 zreszta oświetlenie też. Niewiem mnie jakoś B3 nie zachwyca (od strony graficznej)... jest ładnie owszem ale tylko ładnie, przynajmniej narazie. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Link to post
Share on other sites

Kiedy w końcu deweloperzy przestaną wrzucać wszystko na YouTube? Nie dziwi mnie negatywny komentarz (kompresja zrobiła swoje). W dodatku jest to tylko marne 720p. Na pełnym ekranie w rozdzielczości 1920 na 1200 pikseli tekstury nie wyglądają oszałamiająco. Czekam na jakiegoś AVI, niech nawet waży 20GB, ale niech to będzie 1920 na 1200 pikseli, plus wszystko na full.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...