Skocz do zawartości

Komupter za około 3,500zł do gier


Recommended Posts

Witam! Prosił bym o złożenie mi komputera do około 3,500zł na stronie morele.net

Komputer ma mi służyć w większości do grania. Maksymalna kwota przeznaczona na kupno to 3,800tysiące złotych. Komputer zamierzam kupić za +/- miesiąc.

Zależy mi na tym aby większość popularnych gier chodziła bez problemu ;) Najbardziej zależy mi na wydajności w grach takich jak: CS:GO, BF1 oraz GTA V.

Oprócz komputera prosił bym o dobranie odpowiedniego monitora do 1200zł.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.


Witam! Prosił bym o złożenie mi komputera do około 3,500zł na stronie morele.net

Komputer ma mi służyć w większości do grania. Maksymalna kwota przeznaczona na kupno to 3,800tysiące złotych. Komputer zamierzam kupić za +/- miesiąc.

Zależy mi na tym aby większość popularnych gier chodziła bez problemu ;) Najbardziej zależy mi na wydajności w grach takich jak: CS:GO, BF1 oraz GTA V.

Oprócz komputera prosił bym o dobranie odpowiedniego monitora do 1200zł.

Myślałem o takim kompie... Co myślicie? https://www.morele.net/komputer-morele-sky-g3260-974952/

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

https://www.morele.net/inventory/info/u3JgXL/

Grafikę bym tylko zmienił na

https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-1060-3gb-superjetstream-gddr5-192-bit-dvi-hdmi-3xdp-box-ne51060s15f9j-1118589/

 

Można też tańszą płytę na H110.

Do tego masz tam w opisie kody na złożenie i wysyłkę free.

 

Prawda jest taka, że bywają promocje na 1070. A ta grafika to jest czysty wygryw. Może Allegro.

Wtedy bez SSD, Asrock H110-HDS/HDV, Crucial 8GB, i5-6400, AeroCool KCAS 500W, P300. Może się zamkniesz w budżecie.

Ale to zależy od okazji. Ale to najlepszy PC do 4K by był wtedy.

 

//niekompetencja 

Edytowane przez kajtek.
Link to post
Share on other sites

Zamienił stryjek siekierę na kijek. Ten xfx gtr po undervoltingu będzie lepszą opcją względem 1060 w wersji 3 GB i to jeszcze w takiej cenie nie wspominając, że RX 480 w wersji gaming x jest tańszy od xfx'a, a ma na prawdę ciche chłodzenie.https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-rx-480-gaming-x-8gb-gddr5-256-bit-2xhdmi-2xdp-dvi-box-974854/A jeżeli już 1060 to w wersji 6 GB :http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_73&products_id=73248Pod CS go i bf1 warto pomyśleć o OC CPU zamiast mocniejszej grafiki - tutaj kłania się i5 7600k na z170/z270 bądź też budżetowe rozwiązanie w postaci i5 6402p na mobo od asrocka z serii hyper I oc za pomocą bclk. Wtedy można nawet myśleć o SSD do zestawu.

Polecanie gotowca z purepc to kpina z autora - nie od tego jest to forum.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
1 x  Intel Core i5-7500 /3.4GHz, 6MB, BOX, LGA1151/ 1 x  Gigabyte GA-B250M-DS3H /intel B250, LGA1151/ 1 x  GoodRam 8GB (2x4GB) 2400MHz CL15 Play RED 1 x  Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny 1 x  Asus Radeon RX 480 StriX 8GB DDR5 256bit (1286/8000) 1 x  SilentiumPC Regnum RG2 (Pure Black) 1 x  Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 1 x  AOC G2460PF (1ms, DVI/HDMI/DP, 144 Hz) 1 x  SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2 1 x  GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC
 
5019 zł +  Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa
 
4 rdzenie bez możliwości OC na B250 w mATX z 8 GB DDR4 2400 MHz w Dualu. GPU w wersji RX 480 od ASUSA. Zasilacz z 449W na +12V z zapasem do takiego zestawu. Obudowa z piwnica i dwoma wentylatorami 120 mm. SSD 240 GB na MLC pod system oraz najczęściej odpalane gry. HDD 1TB na magazyn o ile potrzebujesz. Do tego masz chłodzenie CPU z 120 mm wentylatorem co by pozbyć się boxa. O ile gorsza kultura pracy podczas obciążenia Ci nie przeszkadza, to możesz wywalić i jechać na chłodzeniu boxowym dołączonym do i5 7500. Monitor 24 cale na TN 144 Hz + FreeSync. Do CS'a czy BF'a jak znalazł. 
 
Stawiając na wydajność możesz myśleć o OC CPU tak jak kolega wyżej wspomniał. Zmiany na :
 

 

... i kręcisz CPU za pomocą BCLK. Po ręcznym OC wszystkie stockowe Kaby Lake i5 zostają w tyle. Suma summarum będzie to dodatkowo tańsze rozwiązanie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Qrw. Miała być wersja 6GB.

Zrobiłem kopiuj wklej z PPC i nie spojrzałem. Nie spodziewałbym się że link do wersji 3GB dali -.-

 

Muszę ich wziąć za habety, bo polecanie tej karty 3GB to najnormalniej nieporozumienie, a wiele ludzi korzysta z ich poradników. Dobrze że wyszło szydło z worka.

 

A panowi modowi to się chyba grubo coś pomyliło.

Jeżeli każdemu nowemu przekreślasz CAŁĄ wypowiedź i wstawiasz warna za kompetencję zamiast się wypowiedzieć, to uwierz mi że będziesz miał niedługo problemy. Bo masz pecha, ale nie trafiłeś na pierwszego lepszego, i Ci to nie ujdzie płazem. To jest skandaliczna i niemoderatorska praktyka. Jeszcze się spotkamy.

Link to post
Share on other sites

Wypowiedział się ekspert i dodawać nic nie trzeba. Straszysz za to, że dostałeś ostrzeżenie za polecanie kompletnie nieopłacalnej GPU ? Idź bierz lepiej za te habety PPC a przy okazji zapoznaj się z regulaminem forum i hamuj się z językiem. 


 

 

Muszę ich wziąć za habety, bo polecanie tej karty 3GB to najnormalniej nieporozumienie, a wiele ludzi korzysta z ich poradników. Dobrze że wyszło szydło z worka.

 

Przecież linka do karty wkleiłeś osobno. Co ma do tego PPC ?  

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeszcze się spotkamy.

 

http://www.vomzi.com/wp-content/uploads/2016/03/Cant-Wait-gif.gif


 

 

wstawiasz warna za kompetencję

 

Kompetencję to akurat tutaj premiujemy. Nie przepadamy natomiast za niekompetencją, a grożenie innym użytkownikom forum wirtualnym wpierdolem jest gwarancją szybkiego opuszczenia jego szeregów.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Nie.

Jest gwarancją opuszczenia tego forum przez tych którzy mają wystarczająco dużo szacunku do siebie, bo ich noga dłużej nie postanie w miejscu w którym traktuje się ludzi jak bydło przez moderację taką jak Wasza.

I za takie praktyki jesteście skończeni w oczach wielu użytkowników. I jeszcze wtórowanie temu kto popełnił błąd. Kumuterstwo.

 

Tu. Tu jest link do strony.

https://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_luty_2017?page=0,11

W alternatywach jest tamten link.

Sebę szanuję, ale sprawę trzeba naprostować.

 

Tymczasem ja Was żegnam i zostawiam moją wypowiedź do refleksji.

Bo praca w takim miejscu, gdzie poświęca się zresztą z reguły niemało czasu, to małe nieporozumienie. Do widzenia państwu.

 

Autor jak w podobnych pieniądzach nie weźmie 1070, tylko droższy sprzęt i 1060 to niestety wydajnościowy przegryw. Tyle.

Edytowane przez deton24
Link to post
Share on other sites

 

 

Bo praca w takim miejscu, gdzie poświęca się zresztą z reguły niemało czasu, to małe nieporozumienie.

 

Musiałeś się niesamowicie napocić podczas pisania tych SZEŚCIU postów, skoro oczekujesz z tej okazji pokłonów, ale aby być fair muszę oddać ci sprawiedliwość - mało co bawi mnie tak bardzo, jak pogróżki kierowane przez randomów w internetach, więc za poprawę humoru w to szare popołudnie - serdeczne Bóg zapłać.


Troll-multi.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...