Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Stary (?) monitor. Przejście VGA do HDMI

monitor stary brak obrazu czarny ekran

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 KiKiEngine

KiKiEngine
  • Fanatyk

• 29 postów

Napisano 15 luty 2017 - 17:40

Witam.

Po zakupie zestawu komputerowego z procesorem i5 7400, płytą główną MSI b250M PRO-VD oraz kartą Asus Nvidia GeForce 1050Ti mam następujący problem z monitorem. 

Po podłączeniu go z komputerem (końcówka VGA wychodzi z monitora a koniec kabla z wejściem DVI-D) nie widać obrazu. 

Podłączyłem zatem PC do drugiego monitora, tym razem nowszego, gdzie wyjściem DVI-D (oba końce kabla - to samo wejście czyli DVI-D) i tam wszystko działa poprawnie.

Czytałem gdzieś, że samo wyjście VGA odchodzi do lamusa jeżeli chodzi o monitory.

Pytanie moje brzmi następująco. Czy na przykład coś takiego - http://www.komputron...delock-vga.html załatwi sprawę? Dziękuje za odpowiedź.

• 0

#2 sznib

sznib
  • buzujolidrinker

• 900 postów

Napisano 15 luty 2017 - 18:08

Tak, załatwi ten konwenter sprawę. Tylko coś drogawy, na Allegro za ok 40plnów można kupić.

• 0

Ryzen 3600*Asus Prime X370 Pro*16GB Crucial Ballistix AT 3200*MSI GTX1070 Aero ITX*Toshiba Q Pro 256GB, Seagate Iron Wolf 3TB*BeQuiet Straight Power 10 500W*Antec Solo*Nec EA273 WMI*Logitech K270*Logitech G900*

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: monitor, stary, brak, obrazu, czarny, ekran

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych