Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jak to w końcu jest z tymi Superluxami HMC631?

Superlux HMC631

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 avox17

avox17
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 12 luty 2017 - 14:40

Słyszałem, że są strasznie awaryjne. Podobno już po kilku miesiącach, a nawet tygodniach jedna ze słuchawek przestaje działać (najczęściej prawa) przez co trzeba się bawić w lutowanie kabelków. Podobna sprawa jest z mikrofonem, lecz w tym przypadku mikrofon może nie działać już od samego początku. Od dawna szukałem tak zrównoważonych słuchawek w podobnej cenie, lecz nie znalazłem innych niż te w tytule. Czy warto więc zaryzykować i kupić te słuchawki mając nadzieję na szczęśliwą sztukę potrafiącą przetrwać przynajmniej 2 lata użytkowania, bo nie wiem jak często zdarzają się wadliwe sztuki?

• 0

#2 neckol

neckol
  • Nałogowiec

• 1648 postów

Napisano 12 luty 2017 - 14:54

Wadliwą sztukę się reklamuje.

Jeśli po dwóch latach się coś zepsuje to warto poświęcić tą chwilę żeby zlutować kable, bo przetrzymają wtedy kolejne lata.

• 0

CPU: Intel Core i5 6600k Chłodzenie: SPC Fortis 3  RAM: HyperX Savage ddr4 3000MHz cl15  GPU: -

Mobo: MSI z170 krait gaming 3x  SSD: Samsung 850 EVO 256 GB Monitor: AOC u2369vm

Skrzynia: SPC Gladius x60  Mysz: SteelSeries Kana v2 Zasilacz:  Corsair cx 550M 550W Wzmacniacz: harman/kardon PM650 Vxi

Kolumny: Dynaudio Contour 1.3   DAC: .FX audio fx-01   AMP: S.M.S.L sAp-8

#3 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7553 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 12 luty 2017 - 15:49

Czy warto więc zaryzykować i kupić te słuchawki mając nadzieję na szczęśliwą sztukę potrafiącą przetrwać przynajmniej 2 lata użytkowania, bo nie wiem jak często zdarzają się wadliwe sztuki?

To jest losowe,nigdy nie wiadomo jaki model się trafi ale tez dużo osób jest zadowolonych. Potrafią być awaryjne, aczkolwiek jak się o nie dba tez swoje robi. Na pewno jakość dźwięku odstaje od samego wykonania. No cóż, nie można mieć wszystkiego w tej cenie.

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#4 argawen

argawen
  • Amator

• 38 postów

Napisano 12 luty 2017 - 18:33

Mnie poleciało połączenie w cewce głośnikowej. Kupiłem drugi głośnik od dystrybutora. Po miesiącu znowu padł głośnik. Oczywiście było to po okresie gwarancji. 

• 0

Pozdrawiam
Paweł
------------

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Superlux, HMC631

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych