Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Razer Deathadder Chroma - jaka podkładka?

deathadder chroma podkładka razer optyczna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 jakubulec

jakubulec
  • Amator

• 58 postów

Napisano 10 luty 2017 - 19:35

Siemka poszukuję podkładki pod Razera Deathadder Chroma. Obecnie korzystam z niej na parametrach:
3000 dpi

akceleracja na 3/10

odświeżanie 1000Hz

Z uwagi na teflonowe ślizgacze celowałbym w jakąś podkładkę materiałową?
Rozmiar najlepiej im większy tym lepszy. Z wielką chęcią umieszczę na niej klawiaturkę. Co do kolorystyki im mniej pierdół tym lepiej. jak będzie cała czarna bądź z jakimś małym logo biorę "natentychamist".
Zastanawiałem się póki co nad roccat kanga xxl z uwagi na promo na morelach :)

• 0

#2 davv1882

davv1882
  • Pasjonat

• 980 postów
  • GG:8141708
  • Miejscowość:Ruda Śląska

Napisano 19 luty 2017 - 00:32

Aktualnie używam SS qck+, ale polecam Ci poczytać o Zowie G-SR. Sam się do niej przymierzam ;)
  • 0

#3 jakubulec

jakubulec
  • Autor tematu
  • Amator

• 58 postów

Napisano 04 marzec 2017 - 15:44

SS qck+ jak patrzyłem dość mała jest, ten sam problem mam z Zowie G-SR. Natomiast ten Xtrac jest ciekawy i ma świetną cene jak za tej wielkości podkładkę. Myślałem jeszcze o takim cudzie, co sądzicie?

• 0

#4 Teshi

Teshi
  • Dyskutant

• 173 postów

Napisano 04 marzec 2017 - 17:50

Jeśli cena nie gra roli to spraw sobie 

https://procpu.pl/p/1723/36268/razer-goliathus-control-fissure-extended-podkladki-gaming-strefa-gracza.html

:D

w innym wypadku tak jak koledzy piszą wyżej 

• 1

#5 jakubulec

jakubulec
  • Autor tematu
  • Amator

• 58 postów

Napisano 05 marzec 2017 - 15:31

cena roli nie gra, rolę gra tu kolorystyka :D
Chyba coś im się w sklepie ostro popierniczyło albo nie mają na stanie już xD

• 0

#6 Teshi

Teshi
  • Dyskutant

• 173 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 14:50

cena roli nie gra, rolę gra tu kolorystyka :D
Chyba coś im się w sklepie ostro popierniczyło albo nie mają na stanie już xD

Bardziej chyba chwyt marketingowy dla fanboya. Napaisze taki do supportu dostanie cenę 200-400 PLN i jest szczęśliwy że kupił za 0,5 % ceny :D

Ta podkładka co podał @predictablenat wygląda też spoko jest obszyta to nie powinna się strzępić ;d

Co do tej z twojego linku na amazonie znalazłem dyskusję na reddicie link poniżej możesz się zapoznać.

https://www.reddit.com/r/buildapcsales/comments/4qv8od/mousepad_vipamz_extended_xxxl_gaming_mouse_pad/

• 1

#7 jakubulec

jakubulec
  • Autor tematu
  • Amator

• 58 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 14:33

właśnie się zastanawiam między tą podaną przez @predictablenat a tą z amazona. Nie do końca jestem przekonany do tego carbonowego wzorku ale z drugiej strony w necie da się znaleźć jej recenzje i testy, a nie tylko opinie użytkowników :)

• 0

#8 Teshi

Teshi
  • Dyskutant

• 173 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 18:45

na pewno nie bierz podkładki roccat taito, kanga etc ( biały napis pod niebieskim napisem roccat się ściera rozmazuje zostaje na ślizgaczach myszy etc) musiałem biały napis nożykiem zeskrobywać żeby co 2 h gry myszki nie czyścić. Za ładnie po ok pól roku używania ona nie wygląda.

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: deathadder, chroma, podkładka, razer, optyczna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych