Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam do wyboru Huawei P9 albo iPhone SE. Sytuacja wygląda tak, że do pracy korzystam z MacBooka, więc tutaj jest argument za kupnem iPhone. Co do rozmiaru to sam nie wiem, bo do tej pory miałem LG Spirit który jest mniejszy od P9 a większy od iPhone SE. P9 ma lepsze podzespoły, ale iPhone zbiera lepsze recenzje pod względem wydajności i czasu pracy na baterii. Filmów nie kręcę, zdjęcia robię sporadycznie. Pomoże ktoś? Może ktoś z Was miał ten albo ten telefon i może coś powiedzieć z perspektywy normalnego użytkownika?

Link to post
Share on other sites

Każdy na swój sposób jest dobry. Moim zdaniem tutaj powinny zadecydować 2 rzeczy.

Jaki system wolisz i rozmiar urządzenia bo jednak różnica jest bardzo duża i w systemie i rozmiarze urządzenia.

Jedź najlepiej do jakiegoś saturna albo media marktu i pomacaj obydwa.

Link to post
Share on other sites

A czy zamiast se nie masz możliwości kupić 6s ? Cenowo niewiele droższy od se, ale rozmiar już bardziej odpowiedni. Sam osobiście używałem IP 5, 6 i moim zdaniem 5 trochę za mała była, odpalenie navigacji, przeglądanie internetu, mediów, pisanie w szczególności jest znacznie wygodniejsze na większym iPhonie 6. Ale sam telefon już kompaktowy nie jest, bo iPhone 6 ma zbliżone wymiary do galaxy s6 który ma ekran sporo wiekszy.

 

Jeśli nie, to na twoim miejscu przy wyborze skupiłbym się na tym do czego używasz telefonu, jeśli tylko podstawowe czynności i sam telefon w twoich rękach nazwijmy skrótowo więcej dzwoni niż facebookuje, mailuje, gra i mały rozmiar rzeczywiście jest dla ciebie ważny to se będzie odpowiedni. W każdym innym wypadku weź coś większego.

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...